Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Zahradní a vyvětvovací nůžky » Vyvětvovací nůžky Bypass PB11


        

Vyvětvovací nůžky Bypass PB11

skladem

 

naše cena bez DPH : 1 537 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 860 Kč

PB 11: STŘEDNĚ DLOUHÉ NŮŽKY PRO STŘÍHÁNÍ V SADECH A VINICÍCH

Vyvětvovací nůžky STIHL PB 11 Bypass s délkou 75 cm patří mezi středně dlouhé nůžky, jsou speciálně navrženy pro vinice a sady a jsou vhodné i pro stříhání ovocných stromů. Profesionálové i privátní uživatelé oceňují vysoký uživatelský komfort, zejména při nepřetržitém používání, jehož lze dosáhnout prostřednictvím tlumičů chránících klouby. Přesné stříhání s nůžkami STIHL PB 11 zajišťují záchytné drážky na protilehlé čepeli, které spolehlivě zabraňují vyklouznutí řezaného materiálu. Drážka na mízu v čepeli zajišťuje také čisté řezání zejména těch rostlin, které jsou velmi bohaté na mízu.

Kované čepele jsou velmi robustní a díky vnitřnímu olejovému mazání se spolu se stříhací hlavou příjemně hladce ovládají. Za tímto účelem je na kloubu olejová drážka, kterou lze aplikovat olej k mazání, který pak snadno a rychle proniká k mazanému místu. Olej se postará o zachování hladkého pohybu stříhací hlavy. Vyvětvovací nůžky Bypass PB 11 jsou vhodné na větve do průměru 35 mm.

S praktickým příslušenstvím pro zahradní nůžky, jako je například ostřicí nástroj STIHL 3 v 1, který můžete použít nejen k broušení nůžek, ale i dalších nástrojů, jako jsou sekery, sekerky, nože a nůžky pro domácnost, máte vše, co potřebujete k péči o své nářadí. To znamená, že práce s nůžkami STIHL PB 11 vám bude dělat radost opravdu hodně dlouho.

Tyto vyvětvovací nůžky získaly certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YTNhNTM4Y