Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

SR 430

Benzínový zádový

skladem

 

Hmotnost: 12,2 kg 1)
Výkon: 2,9 kW
Zdvihový objem: 63,3 cm³
CO2: 977 g/kWh
Objem nádrže na roztok: 14 dm³
naše cena bez DPH : 13 488 Kč
naše cena s DPH (21 %):
16 320 Kč

SR 430: KOMFORTNÍ ZÁDOVÝ MOTOROVÝ ROSIČ

Motorový rosič STIHL SR 430 poskytuje ovocnářům, vinařům nebo zemědělcům mimořádně dlouhý dosah při rozstřikování kapalin. Zádový rosič má kompaktní konstrukci s hmotností 12,2 kg a systém pro pohodlné nošení se zádovou deskou, na které je rovněž připevněno několik polstrovaných dílů. Jednoruční multifunkční rukojeť umožňuje ovládat motor STIHL 2-Mix a ventil pro přívod postřiku jednou rukou. Pomocí jednoduché startovací logiky s jednorázovou aktivací sytiče a ručním palivovým čerpadlem můžete rychle nastartovat studený motor a bez zdržování se pustit do práce.

Rosič STIHL SR 430 je také vybaven systémem STIHL ElastoStart. Ten navíc usnadňuje proces startování tím, že tlumí případné výkonové špičky, které se přenášejí na rukojeť startéru.

Postřik je dávkován do proudu vzduchu přes ventil mezi nádrží a tryskou, přičemž proud vzduchu se dostává i na spodní stranu listů rostlin o výšce až 2,5 m, a to tak, že listy nadzvedne foukáním. Tři standardní kuželové, usměrňovací a dvojité usměrňovací mřížky umožňují nastavit tvar a směr rozstřiku. Kapaliny se tak dostanou přesně tam, kde jsou potřeba. Velkým plnicím otvorem můžete do průhledné nádrže na postřik doplnit 14 l postřikovacího prostředku bez rizika rozlití. Díky ochrannému límci se tak případný rozlitý postřik nedostane do styku se zádovým polstrováním. Systém proti vibracím STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci. Systém vzduchového filtru s papírovým skládaným filtrem benzínového rosiče STIHL SR 430 chrání hnací ústrojí a zajišťuje tak dlouhé servisní intervaly.

Abyste za všech okolností dosáhli konstantní aplikační dávky v jakékoliv poloze postřikovací trubice, můžete rosič STIHL SR 430 dodatečně vybavit rozšiřující sadou STIHL s tlakovým čerpadlem. Toto praktické příslušenství rosičů totiž zajišťuje velmi dobré promíchání kapaliny díky neustálé cirkulaci. Vyšší tlak také umožňuje jemnější rozprašování mlhy. Volitelně je k dispozici také prodlužovací trubka STIHL, která umožňuje přizpůsobit rosič STIHL SR 430 speciálním požadavkům.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MDgxYWE