Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Foukače a vysavače » SHA 56 +AK20+AL101


        

SHA 56 +AK20+AL101

Akumulátorové Set

skladem

 

Jmenovité napětí: 36 V
Průtok vzduchu s kulatou tryskou: 560 m³/h
Síla foukání s tryskou R: 8 N 1)
Maximální rychlost vzduchu s kulatou tryskou: 56 m/s
Maximální rychlost vzduchu s plochou tryskou: 61 m/s
naše cena bez DPH : 8 091 Kč
naše cena s DPH (21 %):
9 790 Kč

SHA 56: JEDNO NÁŘADÍ, DVĚ POUŽITÍ – SÁNÍ A FOUKÁNÍ V JEDNOM ZAŘÍZENÍ

Pokud ke svému přístroji STIHL SHA 56 potřebujete akumulátor ze systému STIHL AK a nabíječku, můžete si je objednat přímo jako kompletní sadu. Součástí této sady SHA 56 je sériově lithium-iontový akumulátor STIHL AK 20 a standardní nabíječka STIHL AL 101. S akumulátorovým vysavačem s funkcí rozmělňování STIHL SHA 56, akumulátorem AK 20 a standardní nabíječkou AL 101 máte po ruce vše pro privátní i profesionální práce při čištění menších ploch kolem domu od listí a jeho likvidaci nebo zužitkování.

Díky tichému provozu, který zajišťuje elektromotor a lithium-iontový akumulátor, můžete akumulátorový vysavač s drtičem používat k úklidu i v místech s přísnými hlukovými limity. V závislosti na vašich požadavcích můžete foukač STIHL SHA 56 v několika jednoduchých krocích a bez použití nářadí přestavět ze sacího na foukací režim. Díky plynulé regulaci rychlosti můžete plynule regulovat sací a foukací výkon a přizpůsobit jej svým požadavkům. V obou pracovních režimech přispívá otočná rukojeť akumulátorového vysavače listí SHA 56 k dosažení ergonomické pracovní polohy a pohodlného ovládání.

Kovová rozmělňovací hvězdice při drcení zajišťuje účinné rozmělnění materiálu, zejména listí a odřezků živých plotů. Odřezky se dostávají přímo do 40litrového sběrného vaku vysavače STIHL SHA 56. Sběrný vak je zavěšen přímo na vysavači, takže jej nemusíte nosit přes rameno. Připevníte jej v několika krocích a díky asymetrickému tvaru budete mít dostatek prostoru pro nohy. Velmi dlouhý zip umožňuje snadné vyprazdňování drceného materiálu.

Mimořádně velký průměr otvoru kola vysavače je snadno přístupný pro pohodlné čištění. Díky kónické foukací trubici můžete přejíždět i po tvrdých površích. Model STIHL SHA 56 v sadě s akumulátorem AK 20 a standardní nabíječkou AL 101 je vybaven dvoustupňovou, délkově nastavitelnou foukací trubicí, takže jej můžete přizpůsobit své tělesné výšce. Díky bočním otvorům se snižuje pravděpodobnost, že se trubice při nasávání a rozmělňování zasekne o zem nebo ve vysávaném materiálu. Velký otvor na krytu umožňuje snadné čištění foukače STIHL SHA 56. Volitelné příslušenství, jako je zahnutá plochá tryska STIHL, umožňuje ještě efektivnější použití modelu STIHL SHA 56 pro foukání na větších plochách.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete s akumulátorovým foukačem a vysavačem STIHL HTA 56 pracovat a jak dlouho se musí použitý akumulátor nabíjet.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NzI5ODV