Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

SH 86

Benzínový

skladem

 

Hmotnost: 5,8 kg 1)
Výkon: 0,8 kW
Hodnota vibrací vlevo: 2,5 m/s² 2)
Zdvihový objem: 27,2 cm³
Max. průtok vzduchu: 810 m³/h
naše cena bez DPH : 8 669 Kč
naše cena s DPH (21 %):
10 490 Kč

SH 86: VÝKONNNÝ FOUKAČ/VYSAVAČ S ROZMĚLŇOVACÍ HVĚZDICÍ.

Benzínový foukač/vysavač s rozmělňovací hvězdicí STIHL SH 86 je vhodný pro nejrůznější typy drcení a foukání a ideální pro dlouhé práce na velkých plochách. Privátní uživatelé i profesionálové při jeho koupi získají výkonného pomocníka jak při vysávání, tak také při vyfukování listí. Přístroj je poháněn motorem STIHL 2-MIX. Ten také nabízí vysokou úroveň pracovního a provozního komfortu. Vše začíná již samotným startováním motoru foukače STIHL SH 86: Technologie STIHL ElastoStart zabraňuje výkonovým špičkám při startování pomocí integrovaného tlumicího prvku. Ruční palivové čerpadlo vysavače listí je dalším prvkem, který šetří vaše síly. Díky plynulé regulaci otáček máte vždy k dispozici přesně takový výkon, jaký vysavač STIHL SH 86 v daném okamžiku potřebuje. Stejně tak plynule lze zaaretovat i páku plynu s tlačítkem Stop. K tomu všemu připočtěte i ergonomické ovládání jednou rukou s měkkou rukojetí.

Na záhonech nebo v rozích, kde je obtížné listí odfouknout, je můžete účinně vysát a rozdrtit přímo pomocí vysavače STIHL SH 86 s rozmělňovací funkcí. Rozmělňovací hvězdice z vysoce kvalitní oceli zajišťuje, že jsou odřezky rozdrceny na malé kousky. Ty nakonec skončí přímo ve 45litrovém sběrném vaku benzínového vysavače listí SH 86. Pro použití ve velmi prašném prostředí můžete dodatečně namontovat sběrný vak pro modely SH 56 a SH 86, který snižuje prašnost a má objem 45 l.

Foukač listí je standardně vybaven plochou tryskou a kruhovou tryskou pro použití ve funkce foukače. Pro dodatečnou montáž je k dispozici také zakřivená plochá tryska. Díky těmto vlastnostem vysavače listí STIHL SH 86 můžete pohodlně a efektivně odstraňovat větší množství listí při delším provozu pomocí funkce vyfukování. Pro odstraňování nečistot a listí v okapech je k dispozici volitelná sada na čištění okapů STIHL s cca 3 m dlouhou foukací trubicí. Systém proti vibracím STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci s foukačem nebo drtičem.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NjkxMD