Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

SGA 85

Akumulátorový zádový

skladem

 

Hmotnost: 6,2 kg 1)
Jmenovité napětí: 36 V
Hladina akustického tlaku: 66 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu: 77 dB(A) 2)
Obsah nádoby: 17 l
naše cena bez DPH : 14 140 Kč
naše cena s DPH (21 %):
17 110 Kč

SGA 85: NOVÝ AKUMULÁTOROVÝ POSTŘIKOVAČ PRO POUŽITÍ V ZAHRADNICTVÍ A ÚDRŽBĚ KRAJINY I PŘI PĚSTOVÁNÍ OVOCE, ZELENINY A VÍNA

Výkonný akumulátorový zahradní postřikovač STIHL SGA 85 je prvním akumulátorovým postřikovačem v sortimentu STIHL, který pomáhá profesionálním uživatelům efektivně aplikovat přípravky na ochranu rostlin nebo hnojiva. Díky vysokému pracovnímu tlaku a velké průhledné nádrži o objemu 17 litrů s ukazatelem stavu naplnění je zádový postřikovač STIHL SGA 85 ideálním pomocníkem pro zahradníky a zemědělce, a to i při náročných pracích na velkých pěstebních plochách, jako jsou sady nebo vinice. Pracovní tlak zádového tlakového postřikovače o hmotnosti 6,2 kg můžete snadno a flexibilně nastavit pomocí otočného ovladače v rozmezí 1 až 6 barů. Díky mimořádně pohodlnému systému pro přenášení s individuálně nastavitelnými zádovými popruhy a výškově nastavitelným hrudním popruhem pohodlně zvládnete i delší práce. Díky mosazné duté kuželové trysce můžete s akumulátorovým postřikovačem STIHL SGA 85 přesně aplikovat příslušnou kapalinu. Integrovaný filtrační prvek zabraňuje pronikání nečistot z nádrže do stříkací trubice. Pouzdro na volitelném bederním pásu STIHL pro model SGA 85 slouží k bezpečnému uložení stříkací trubice během práce.
Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZjRjNTRk