Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

SG 71

Zádový ruční manualní

skladem

 

Hmotnost: 5 kg
Objem nádrže: 18 l
naše cena bez DPH : 2 921 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 534 Kč

SG 71: ZÁDOVÝ POSTŘIKOVAČ S NÁDRŽÍ PRO 18L PRO PROFESIONÁLNÍ NASAZENÍ

Díky robustní konstrukci a velké průhledné nádrži o objemu 18 litrů je ruční zahradní postřikovač STIHL SG 71 ideální pro profesionální použití při obdělávání velkých ploch. Pro pohodlnou, dlouhodobou práci je zádový postřikovač vybaven obzvláště pohodlným systémem pro přenášení. Tyto popruhy lze upevnit ve dvou různých polohách a optimálně je tak přizpůsobit tělesným proporcím uživatele. Zádová deska je tvarovaná tak, aby se přizpůsobila tělu a zvýšila pohodlí při práci s postřikovačem STIHL SG 71.

K dlouhé životnosti přispívá vnitřní čerpadlo, které je spolehlivě chráněno proti poškození. Zahradní postřikovač SG 71 od společnosti STIHL má centrální vývod hadice umístěný na nádrži. Protože páčku čerpadla lze namontovat na pravou i levou stranu, můžete postřikovač používat jako praváci i jako leváci. Ergonomický uzavírací ventil s manometrem umožňuje přesnou práci. Víko tlakového postřikovače STIHL SG 71 obsahuje 3 odměrky pro rychlé dávkování. Pro přepravu a skladování můžete stříkací zařízení uložit do integrovaného držáku stříkací trubice.

Pro provádění speciálních prací máte možnost nahradit standardní mosaznou trysku s dutým kuželem jinou vysoce kvalitní speciální tryskou, např. tryskou s plným kuželem pro jemné dávkování. Kromě toho můžete postřikovač STIHL SG 71 adaptovat pro jiné způsoby využití, například plynulým zvětšováním pracovního záběru pomocí volitelné teleskopické trubky STIHL.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDY4Y2E