Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

SE 62 E

Elektrický automat

skladem

 

Objem nádrže: 20 l
Max. příkon motoru: 1400 Watt
Max. podtlak: 210 mbar
Objemový průtok: 3600 l/min
Objem sáčku: 20 l
naše cena bez DPH : 4 793 Kč
naše cena s DPH (21 %):
5 800 Kč

SE 62 E: VYSAVAČ KAPALNÝCH A SUCHÝCH NEČISTOT S AUTOMATICKÝM ZAPÍNÁNÍM

Pokud chcete provádět profesionální úklidové práce v dílnách, pro úklidové služby a v průmyslu, máte k dispozici kompaktní a všestranný úklidový nástroj v podobě elektrického vysavače STIHL SE 62 E pro mokré a suché vysávání. Průmyslový vysavač vysává prach, nečistoty a kapaliny v interiéru i exteriéru. Díky standardní přepínatelné kombinované podlahové hubici STIHL, univerzální sací hubici STIHL nebo štěrbinové hubici STIHL máte k dispozici širokou škálu možností využití vysavače STIHL SE 62 E. Nečistoty se shromažďují v nádobě o objemu 20 l a navíc procházejí filtrem.

Elektrický vysavač na mokré a suché vysávání STIHL SE 62 E má kromě sacího zařízení z ušlechtilé oceli také integrovanou automatickou odsávací jednotku s automatickým zapínáním pro připojení elektrických nástrojů. Díky tomu je průmyslový vysavač vhodný zejména pro použití v dílnách řemeslníků. Vysávejte prach z vrtání nebo broušení přímo při jeho vzniku: Vysavač SE 62 E se automaticky spustí, když do integrované zásuvky připojíte další elektrické nářadí. Model SE 62 E se přizpůsobuje příslušnému typu práce pomocí adaptéru s regulací sacího výkonu. Lepší ergonomii při práci zajistí teleskopická sací trubice. Kombinovaná podlahová hubice umožňuje dosáhnout optimálního sacího výkonu na hladkých površích a kobercových podlahách, a to díky nožnímu přepínači. Díky funkci foukání můžete odstranit i těžko přístupný prach ze škvír a rohů.

Je mimořádně praktický: Pro čištění filtru vysavače SE 62 E stačí zakrýt nasávací hrdlo na konci sací hadice a poté stisknutím tlačítka spustit čištění. Pro změnu nastavení stačí sací trubku přepojit na přípojku pro odvod vzduchu. Ruční trubku lze snadno připojit pomocí rychlospojky.

Volitelné příslušenství modelu SE 62 E rozšiřuje jeho funkce pro různé typy použití. Například vícedílná sada STIHL pro automobily je přizpůsobena k čištění různých povrchů ve vozidlech.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

Y2NhNzIzM