Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Zahradní traktory » RT 6127 ZL


        

RT 6127 ZL

Benzínový

skladem

 

Výška sečení: 30-110 mm
Převodovka: hydrostatisch
Šířka záběru při sečení: 125 cm
Sběrný koš na trávu: 350 l
Objem nádrže: 9 l
naše cena bez DPH : 131 397 Kč
naše cena s DPH (21 %):
158 990 Kč

RT 6127: MODERNÍ A TECHNOLOGICKY VYBAVENÝ TRAKTOR PRO VELKÉ PLOCHY

Zahradní traktor STIHL RT 6127 ZL je vybaven nejvýkonnějším dvouválcovým motorem ze všech zahradních traktorů STIHL, který vás jako zahradníka nebo majitele soukromé zahrady podpoří při sečení velkých travnatých ploch o rozloze až 10 000 m². Velký záběr 125 cm, synchronní žací ústrojí a systém zachytávání a vedení vám pomohou efektivně udržovat trávník. K tomu přispívá i centrální nastavení výšky sečení zahradního traktoru STIHL RT 6127 ZL, které umožňuje nastavit výšku sečení v rozmezí 30 až 100 mm. Elektromagnetická nožová spojka (EBC) umožňuje pohodlné zapínání a vypínání nožů pomocí přepínače na sloupku řízení. Směr jízdy (vpřed nebo vzad) lze zvolit pomocí přepínače na sloupku řízení a rychlost lze plynule regulovat pomocí plynového pedálu.

Zahradní traktor STIHL RT 6127 ZL je vybaven tempomatem, který umožňuje nastavit a udržovat konkrétní rychlost. To přináší úlevu zejména tehdy, když se pustíte do dlouhého sečení trávníku. Sběrný koš o objemu 350 litrů, který můžete pohodlně vyprazdňovat ze sedadla řidiče pomocí speciální páky, zajišťuje, že péče o trávník probíhá s minimem přerušení a přestávek.

Na přehledném LCD displeji zahradního traktoru STIHL RT 6127 ZL se vždy zobrazují všechny důležité informace, od napětí akumulátoru a stavu nádrže až po okamžitou kontrolu tlaku oleje. Odpružené a nastavitelné sedadlo a nízká podlaha zvyšují pohodlí při práci. Díky pneumatikám se speciálním profilem máte vždy dobrou trakci a zároveň chráníte trávník. Funkce mulčování s možností dodatečné montáže díky mulčovací sadě STIHL umožňuje také mulčování trávníku a využití posekané trávy k jeho hnojení.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

M2NlYj