Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Zahradní traktory » RT 5097


        

RT 5097

Traktor benzín

skladem

 

Výška sečení: 30-100 mm
Převodovka: hydrostatisch
Šířka záběru při sečení: 95 cm
Sběrný koš na trávu: 250 l
Objem nádrže: 9 l
naše cena bez DPH : 83 463 Kč
naše cena s DPH (21 %):
100 990 Kč

RT 5097: VÝKONNÝ ZAHRADNÍ TRAKTOR PRO PÉČI O VELKÉ PLOCHY AŽ DO 6.000 M²

Pro efektivní údržbu velkých travnatých ploch máte k dispozici spolehlivého a zároveň pohodlného pomocníka v rámci prací na soukromých pozemcích i profesionální údržby zahrad a zeleně – zahradní traktor STIHL RT 5097. Se zahradním traktorem zvládnete rychle a efektivně posekat i velké trávníky.

Pomocí centrálního nastavení výšky sečení můžete nastavit výšku sečení v několika krocích od 30 mm do 100 mm. Elektromagnetická nožová spojka (EBC) na žacím ústrojí umožňuje pohodlné zapínání a vypínání nožů podle potřeby pomocí přepínače na sloupku řízení. Tráva je k nožům přiváděna velmi přesně pomocí systému zachytávání a vedení zahradního traktoru STIHL RT 5097. Sběrný koš na trávu o objemu 250 l zajistí dlouhou dobu sečení bez přestávek a speciální páka umožňuje jeho vyprazdňování přímo ze sedadla s minimální námahou. Případně můžete využít mulčovací sadu STIHL, kterou lze dodatečně namontovat a která vám umožní mulčovat trávník přímo. Posečená tráva tak slouží jako hnojivo pro trávník.

Odpružené a nastavitelné sedadlo zahradního traktoru RT 5097 lze individuálně přizpůsobit výšce vaší postavy bez použití nářadí. Směr jízdy (vpřed nebo vzad) lze zvolit pomocí přepínače na sloupku řízení a rychlost lze plynule regulovat pomocí plynového pedálu. Pneumatiky se speciálním profilem zajišťují dostatečnou trakci a díky zaoblenému profilu jsou šetrné k trávníku. Pokud potřebujete po zahradě cokoliv převážet a máte přívěs, můžete zahradní traktor díky tažnému zařízení přeměnit na transportér.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NWE5N