Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RMI 422P

Akumulátorová

skladem

 

Šířka záběru: 20 cm
Max. sklon: 40 %
Min. výška sečení: 20 mm
Max. výška sečení: 60 mm
Doba sečení (Ø za týden): 25 h 1)
naše cena bez DPH : 29 884 Kč
naše cena s DPH (21 %):
36 160 Kč

RMI 422 P: KOMPAKTNÍ ROBOTICKÁ SEKAČKA S VYŠŠÍM VÝKONEM

Robotická sekačka iMOW® STIHL RMI 422 P má dostatečnou kapacitu pro údržbu středně velkých trávníků. Její výkonný lithium-iontový akumulátor umožňuje samostatně udržovat trávník o rozloze až 1 500 m2 se sklonem až 40 %, a to při minimálním počtu nabíjecích cyklů. Vy si mezitím můžete užívat svoji zahradu.

Sekačka STIHL RMI 422 P nabízí praktické řešení pro plně automatickou a nezávislou údržbu malých a středně velkých trávníků. Robotická sekačka v jednom kroku poseče, rozdrtí a pohnojí trávu pomocí mulčovacího žacího ústrojí: Během mulčování je trávník sekačkou iMOW® pouze mírně zkrácen, takže jemné částečky trávy jsou rovnoměrně rozptylovány po trávníku. Tyto cenné živiny pak slouží půdě jako hnojivo, které zajišťuje hustý a zdravý trávník.

Integrované senzory signalizují sekačce s vlastním pohonem změnu směru, když se dostane do kontaktu s nějakým objektem. Funkce Adaptive Slope Speed upravuje rychlost na nerovném terénu pomocí náklonových čidel, takže trávník je i v těchto místech posekán rovnoměrně. V dynamickém plánu sečení můžete pro každý den definovat konkrétní časové okno, ve kterém může být vaše robotická sekačka iMOW® od společnosti STIHL aktivní. V rámci těchto aktivních časů RMI 422 P samostatně určuje, kdy je nejvhodnější doba pro péči o trávník. Dokovací stanice slouží jako základna pro robotickou sekačku a pro nabíjení. Velký LCD displej usnadňuje nastavení a organizaci robotické sekačky napájené akumulátorem.

Pro instalaci budete potřebovat vhodnou instalační sadu v závislosti na velikosti zahrady. Robotické sekačky STIHL iMOW® splňují všechny platné bezpečnostní normy. Přesto však platí následující: Robotická sekačka iMOW® není hračka. V době, kdy je robotická sekačka iMOW® v provozu, se musí zejména děti, přihlížející osoby a zvířata zdržovat mimo pracovní prostor. Další informace naleznete v návodu k použití.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NWQ4MDQ3Mm