Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RMI 422

Akumulátorová

skladem

 

Šířka záběru: 20 cm
Max. sklon: 35 %
Min. výška sečení: 20 mm
Max. výška sečení: 60 mm
Doba sečení (Ø za týden): 16 h 1)
naše cena bez DPH : 22 983 Kč
naše cena s DPH (21 %):
27 810 Kč

RMI 422: KOMPAKTNÍ ROBOTICKÁ SEKAČKA S MULČOVACÍ FUNKCÍ

Robotická sekačka iMOW® STIHL RMI 422 přináší na privátní zahrady praktické řešení pro plně automatickou a nezávislou údržbu malých a středně velkých trávníků. Přístroj bez problémů udržuje menší plochy až do výměry 800 m2. Robotická sekačka spolehlivě a efektivně zvládne i mírně kopcovitý terén se sklonem až 35 %. Robotická sekačka RMI 422 vás tak podpoří v péči o trávník u vašeho domu a umožní vám mít více času na to, abyste si užívali své zahrady.

Robotická sekačka iMOW® STIHL RMI 422 jako robotická sekačka seká, drtí trávu a hnojí v jednom kroku – to vše díky jejímu mulčovacímu žacímu ústrojí: Během mulčování je trávník sekačkou iMOW® pouze mírně zkrácen, takže jemné částečky trávy jsou rovnoměrně rozptylovány po trávníku. Cenné živiny se vracejí do půdy jako hnojivo. Tímto postupem si zajistíte hustý a zdravý trávník.

Integrované senzory způsobí, že sekačka s vlastním pohonem změní směr pohybu při kontaktu s nějakým objektem. Funkce Adaptive Slope Speed upravuje rychlost na nerovném terénu pomocí náklonových čidel, takže trávník je i v těchto místech posekán rovnoměrně. V dynamickém plánu sečení můžete pro každý den definovat časová okna, ve kterých smí být vaše robotická sekačka iMOW® od společnosti STIHL aktivní. V rámci těchto aktivních časů RMI 422 samostatně určuje, kdy je nejvhodnější doba pro péči o trávník. Dokovací stanice slouží jako základna pro robotickou sekačku a pro nabíjení. Velký LCD displej usnadňuje nastavení a organizaci robotické sekačky napájené akumulátorem.

Pro instalaci budete potřebovat příslušnou instalační sadu v závislosti na velikosti zahrady. Robotické sekačky STIHL iMOW® splňují všechny platné bezpečnostní normy. Přesto však platí následující: Robotická sekačka iMOW® není hračka. V době, kdy je robotická sekačka iMOW® aktivní, se musí zejména děti, přihlížející osoby a zvířata zdržovat mimo pracovní prostor. Další informace naleznete v návodu k použití.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YmYyM