Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RMI 422 PC

Akumulátorová

skladem

 

Šířka záběru: 20 cm
Max. sklon: 40 %
Min. výška sečení: 20 mm
Max. výška sečení: 60 mm
Doba sečení (Ø za týden): 28 h 1)
naše cena bez DPH : 34 479 Kč
naše cena s DPH (21 %):
41 720 Kč

KOMPAKTNÍ ROBOTICKÁ SEKAČKA S MOŽNOSTÍ DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ PŘES APLIKACI IMOW®

Robotická sekačka iMOW® STIHL RMI 422 PC nabízí praktické řešení pro plně automatickou a nezávislo seče, drtí a hnojí trávník pomocí mulčovacího zařízení v jediném pracovním kroku: při mulčování je trávník sekačkou pouze mírně zkrácen, takže jemné částečky trávy jsou rovnoměrně zapracovány do travní blizny. Cenné živiny se vracejí do půdy jako hnojivo. Tento postup zajišťuje hustý a zdravý trávník.

Integrované senzory způsobí, že sekačka změní směr, když se dostane do kontaktu s překážkou. Funkce Adaptive Slope Speed upravuje pomocí snímačů svahu rychlost na nerovném terénu, takže i tam je trávník posekán rovnoměrně. V dynamickém plánu sečení můžete pro každý den definovat časová okna, ve kterých smí být robotická sekačka iMOW® od společnosti STIHL aktivní. V rámci těchto aktivních časů sekačka RMI 422 sama určí, kdy je nejlepší čas pro péči o trávník. Dokovací stanice slouží jako základna pro robotickou sekačku a k nabíjení baterií. Díky velkému LCD displeji je nastavení a organizace robotické sekačky mimořádně snadná.

V závislosti na velikosti vaší zahrady budete potřebovat příslušnou instalační sadu. Robotické sekačky STIHL iMOW® splňují všechny platné bezpečnostní normy. Pokud je robotická sekačka iMOW® aktivní, je nutné, aby se do pracovního prostoru nedostaly zejména děti, další osoby a zvířata. Další informace naleznete v návodu k použití.

OBZVLÁŠTĚ KOMUNIKATIVNÍ: IMOW® RMI 422 PC ROBOTICKÁ SEKAČKA S OVLÁDÁNÍM POMOCÍ APLIKACE

Inteligentní robotickou sekačku iMOW® STIHL RMI 422 PC lze pohodlně ovládat pomocí aplikace iMOW® App. Všechny důležité údaje o výkonu můžete sledovat na svém chytrém telefonu nebo tabletu bez ohledu na místo a čas. Tam můžete také sledovat nezávislé zpracování dynamického plánu sečení a díky lokalizaci GPS znát polohu robotické sekačky. Pomocí aplikace můžete také snadno provádět změny v plánu sečení. Díky baterii s dlouhou výdrží zvládne plně automatická robotická sekačka posekat středně velké trávníky o rozloze až 1 700 m² a svahy o sklonu až 40 % na několik nabíjecích cyklů. Vzhledem k tomu, že robotická sekačka udělá práci za vás, můžete trávit více času užíváním si trávníku.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZWZlO