Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Zahradní Sekačky » RMA 448PV


        

RMA 448PV

Akumulátorová

skladem

 

Výška sečení: 25-75 mm
Hmotnost: 24 kg
Pracovní otáčky: 3150 ot./min.
Sběrný koš na trávu: 55 l
Šířka sečení: 46 cm
naše cena bez DPH : 15 909 Kč
naše cena s DPH (21 %):
19 250 Kč

RMA 448 PV: PRO SNADNÉ A EFEKTIVNÍ SEČENÍ S POHONEM KOL VARIO

Akumulátorová sekačka STIHL RMA 448 PV s pohonem kol Vario a záběrem 46 cm usnadňuje amatérským zahrádkářům sekání středně velkých trávníků a svahů se sklonem do 14°. Pomocí ovládací páčky na držadle můžete individuálně nastavit pracovní rychlost v rozmezí od 0 km/h do 4,5 km/h. Díky sekvenčnímu vybíjení zajišťuje sekačka RMA 448 PV také automatické přepnutí na druhý akumulátor ze systému STIHL AP umístěný v sekačce, jakmile se první vybije. Díky tomu není nutné měnit akumulátory ručně a vy tak můžete velmi efektivně sekat i větší trávníky.

Během práce úsporný režim Eco automaticky upravuje výkon motoru sekačky RMA 448 PV od společnosti STIHL na požadovanou úroveň výkonu. Nože s aerodynamickým tvarem zároveň přispívají k úspoře energie. Abyste dostali svůj trávník do formy, můžete nastavit požadovanou délku trávníku pomocí centrálního nastavení výšky sečení na sekačce STIHL RMA 448 PV v 6 stupních od 25 mm do 75 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů během sečení spolehlivě sbírá posečenou trávu a po skončení sečení jej lze snadno vyprázdnit. Díky výškově nastavitelným komfortním řídítkům si můžete dopřát vysoký pracovní komfort i při delším sečení. Chcete-li sekačku uskladnit tak, aby nezabrala příliš mnoho místa, můžete jednoduše sklopit řídítka.

Sekačka STIHL RMA 448 PV je akumulátorová sekačka v rámci systému STIHL AP a je určena pro použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto disponuje certifikovanou ochranou proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZTFhN