Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RMA 248

Akumulátorová

skladem

 

Výška sečení: 25-75 mm
Pracovní otáčky: 3200 ot./min.
Šířka sečení: 46 cm
Hmotnost brutto: 25 kg
Naměřená hladina akustického tlaku LpA: 83 dB(A)
naše cena bez DPH : 8 752 Kč
naše cena s DPH (21 %):
10 590 Kč

RMA 248: SNADNÉ POUŽITÍ PRO STŘEDNĚ VELKÉ PLOCHY

Obratná akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 se záběrem 46 cm je vhodná pro sekání středně velkých zahradních ploch na soukromých pozemcích. Akumulátorová sekačka vyžaduje při sečení jen minimální námahu, což vám umožní snižovat únavu při práci. K tomu přispívá i nízká hlučnost a minimalizované vibrace. Tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 je ideální pro všechny, kteří kladou důraz na efektivní práci v místech s přísnými hlukovými limity.

Sekačka STIHL RMA 248 s akumulátorovým pohonem je napájena akumulátorem ze systému STIHL AK. Trvale aktivní úsporný režim sekačky výrazně prodlužuje životnost akumulátoru. Praktické LED diody na akumulátoru vám také kdykoli zobrazí stav nabití pouhým stisknutím tlačítka, takže budete mít vždy přehled o tom, kolik energie v akumulátoru zbývá. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete snadno nastavit požadovanou výšku sečení v několika stupních. Její sběrný koš na trávu o objemu 55 l s ukazatelem stavu naplnění lze snadno vyprázdnit přes klapku na horní straně. Díky skládacímu držadlu můžete akumulátorovou sekačku uskladnit tak, že nezabere skoro žádné místo, a snadno ji přepravovat.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se svým přístrojem STIHL RMA 248 pracovat a jak dlouho se musí použitý akumulátor nabíjet.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MDU0OT