Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RLE 240

Elektrické

skladem

 

Hmotnost: 16 kg
Zaručená hladina akustického výkonu LwA [dB(A)]: 3 dB(A)
Rozsah pracovní hloubky: 15 mm
Jmenovité otáčky: 4100 ot./min
naše cena bez DPH : 4 083 Kč
naše cena s DPH (21 %):
4 940 Kč

RLE 240: KOMPAKTNÍ PROVZDUŠŇOVAČ TRÁVNÍKU

Elektrický provzdušňovač trávníku STIHL RLE 240 je se svými 16 kg mezi elektrickými provzdušňovači trávníku STIHL jedním z nejlehčích modelů a je vhodnou volbou pro menší trávníky. Robustní a kompaktní provzdušňovač trávníku STIHL RLE 240 s účinnou provzdušňovací jednotkou pomáhá majitelům soukromých zahrad provzdušňovat a kypřit travní porost. Provzdušňovací jednotku můžete nahradit aerátorovým válcem pomocí standardního nářadí: Odstraňuje mech a travní plsť nacházející se na trávníku, aniž by zasahoval do travního porostu.

Vertikutace neboli provzdušňování je důležitou součástí pravidelné péče o trávník, která podporuje pronikání vody, vzduchu a živin do půdy. Trávník, který je i přes dostatečné hnojení pravidelně zplstnatělý a hojněji prorostlý plevelem nebo mechem, může signalizovat velmi jílovitou půdu nebo příliš intenzivní využití. Pak je vhodné trávník pravidelně pískovat. Tím se nakypří struktura půdy a zabrání se jejímu zamokření.

Elektrický provzdušňovač trávníku STIHL RLE 240 je vybaven elektromotorem a svou práci vykonává tiše, bez emisí a šetrně k životnímu prostředí. Integrované odlehčení kabelu v tahu spolehlivě fixuje prodlužovací kabel ke kombinaci spínače a zástrčky vašeho elektrického vertikutátoru. Snadno se otáčející kola elektrického provzdušňovače trávníku STIHL RLE 240 mají trakční a směrově stabilní profil, a tak kromě snadné manévrovatelnosti přispívají i k dobré přilnavosti k podkladu. Provzdušňovač trávníku STIHL RLE 240 lze snadno zvedat, naklápět, nakládat a velmi snadno uskladnit díky madlu, které je připevněno k polymerovému krytu. Před zvednutím nebo uskladněním přístroje se ujistěte, že je motor vypnutý a bezpečnostní klíč vytažený. Rukojeť zároveň chrání kryt elektrického provzdušňovače RLE 240 při kontaktu s překážkami na trávníku. Praktický sběrný koš na trávu pojme až 50 l rostlinných zbytků.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YzkwYzA0N2