Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RLA 240

Akumulátorové

skladem

 

Záběr: 34 cm
Výkon: 900 W
Naměřená hladina akustického hluku LpA: 92 dB(A)
Hodnota vibrací ahw: 4,8 m/s²
Otáčky pracovního válce: 3300 U/min
naše cena bez DPH : 5 380 Kč
naše cena s DPH (21 %):
6 510 Kč

RLA 240: KOMPAKTNÍ AKUMULÁTOROVÝ PROVZDUŠŇOVAČ

Akumulátorový provzdušňovač trávníku STIHL RLA 240 je ideální pro odstraňování plsti a mechu z menších trávníků s úzkými prostory a komplikovanými rohy v soukromých zahradách. Díky pracovní šířce 34 cm je provzdušňovač trávníku velmi obratný a při vertikutaci trávníku se snadno a efektivně dostanete i do hůře přístupných zákoutí. Model STIHL RLA 240 má dostatečnou výdrž s akumulátory ze systému STIHL AK a pracuje bez emisí i v místech s přísnými hlukovými limity.

Na provzdušňovači STIHL RLA 240 můžete používat 2 pracovní nástroje: Pomocí provzdušňovací jednotky můžete trávník lépe provzdušnit. Aerátorový válec vyčesává z trávníku odumřelou trávu a mech. Požadovaný pracovní nástroj zvládnete nasadit v několika málo krocích. Akumulátorový provzdušňovač STIHL RLA 240 s lehkým polymerovým krytem a robustními koly s hladkým chodem se osvědčí i při práci v terénu. Pracovní hloubku můžete plynule nastavit v závislosti na povrchu pomocí otočného přepínače na krytu. Praktický sběrný koš akumulátorového provzdušňovače trávníku STIHL RLA 240 pojme až 50 l rostlinných zbytků. Pokud se na trávníku vyskytuje zplstnatělý porost nebo jasně viditelný mech a plevel, měli byste trávník také pravidelně pískovat. Tím se nakypří struktura půdy a zabrání se hromadění vody.

Po použití můžete provzdušňovač trávníku snadno přepravovat pomocí integrovaného madla a díky sklopnému držadlu jej můžete uskladnit tak, že zabere jen minimum místa. Před zvednutím nebo uskladněním přístroje se ujistěte, že je motor vypnutý a bezpečnostní klíč vytažený.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MjkwODk3Y