Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Provzdušňovače trávníku » RLA 240+ AK 30+AL 101


        

RLA 240+ AK 30+AL 101

Akumulátorové

skladem

 

Záběr: 34 cm
Výkon: 900 W
Naměřená hladina akustického hluku LpA: 92 dB(A)
Hodnota vibrací ahw: 4,8 m/s²
Maximální pracovní hloubka: 15 mm
naše cena bez DPH : 9 174 Kč
naše cena s DPH (21 %):
11 100 Kč

RLA 240: KOMPAKTNÍ AKUMULÁTOROVÝ PROVZDUŠŇOVAČ V SADĚ S AKUMULÁTOREM A NABÍJEČKOU

Pokud ještě nemáte akumulátor ze systému STIHL AK, můžete si akumulátorový provzdušňovač trávníku STIHL RLA 240 zakoupit přímo jako sadu s akumulátorem STIHL AK 30 a standardní nabíječkou STIHL AL 101. Získáte tak vše, co potřebujete, abyste mohli začít pečovat o trávník bez emisí, a to i v oblastech s přísnými hlukovými limity. Můžete jej použít k odstranění plsti a mechu z menších trávníků, a to i na obtížně přístupných místech a v klikatých zákoutích vaší vlastní zahrady. Díky pracovní šířce 34 cm je velmi obratný a snadno a efektivně se s ním dostanete i do hůře přístupných koutů, kde pak můžete provzdušňovat svůj trávník.

Model STIHL RLA 240 má 2 pracovní nástroje: Pomocí provzdušňovací jednotky můžete trávník lépe provzdušnit. Aerátorový válec vyčesává z trávníku odumřelou trávu a mech. Požadovaný pracovní nástroj zvládnete nasadit v několika málo krocích. Akumulátorový vertikutátor STIHL RLA 240 s akumulátorem AK 30 a standardní nabíječkou AL 101 je skvělým pracovním nástrojem do terénu díky lehkému polymerovému krytu a robustním kolům s hladkým chodem. U přístroje lze plynule nastavit pracovní hloubku pomocí otočného přepínače na krytu a přizpůsobit ji tak konkrétnímu povrchu. Sběrný koš akumulátorového provzdušňovače trávníku STIHL RLA 240 pojme až 50 l rostlinných zbytků. Pokud je na trávníku hodně zplstnatělých míst nebo jasně viditelného mechu a plevele, měli byste trávník také pravidelně pískovat. Tím se nakypří struktura půdy a zabrání se jejímu zamokření.

Po použití můžete provzdušňovač trávníku snadno přepravovat pomocí integrovaného madla a díky sklopnému držadlu jej můžete uskladnit tak, že nezabere téměř žádný prostor. Před zvednutím nebo uskladněním přístroje se ujistěte, že je motor vypnutý a bezpečnostní klíč vytažený.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

M2YyZGE