Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RE 90

Elektrické

skladem

 

Hmotnost: 8 kg
Pracovní tlak: 100 bar
Max. tlak: 130 bar 1)
Min. dodávka vody: 350 l/h
Max. průtok vody: 440 l/h
naše cena bez DPH : 4 116 Kč
naše cena s DPH (21 %):
4 980 Kč

RE 90: PRO ÚKLIDOVÉ PRÁCE OKOLO DOMU A V ZAHRADĚ

Vysokotlaký čistič STIHL RE 90 je lehký a pohodlný čisticí přístroj pro úklidové práce kolem domu a na zahradě. Robustní vysokotlaké čerpadlo s hliníkovou hlavou čerpadla dosahuje maximálního tlaku 130 barů. Rychlospojky na vysokotlaké pistoli a na přístroji umožňují rychlé a snadné připojení k 6m vysokotlaké hadici. Díky možnosti výběru ze dvou standardních trysek můžete proud vody nastavit tak, aby vyhovoval konkrétním požadavkům na čištění. Pro účinné čištění různých povrchů můžete použít nastavitelnou plochou trysku modelu STIHL RE 90. Naopak rotační tryska vytváří silný bodový proud určený na odolné nečistoty na površích, které nejsou náchylné na poškození. V případě silného znečištění můžete ke stříkací trubce jednoduše připojit dodanou sadu pro rozprašování čisticích prostředků.

Dva kabelové háky slouží ke snadnému navíjení kabelu přímo na vysokotlaký čistič STIHL RE 90. Vysokotlakou pistoli, stříkací trubku a rozprašovací sadu na čisticí prostředky můžete také uložit přímo na STIHL RE 90 do držáků, které jsou k dispozici na přístroji. Parkovací poloha slouží k odkládání vysokotlaké trubice na vysokotlaký čistič RE 90 během přestávky v práci nebo po skončení čištění.

S volitelným příslušenstvím, jako je například sada na čištění vozidla, zvládnete i umýt své vozidlo.

EFEKTIVNÍ ÚKLID A MOBILNÍ POUŽITÍ KOLEM DOMU: STIHL RE 90

S vysokotlakým čističem STIHL RE 90 mohou privátní uživatelé efektivně čistit terasy, schody nebo dokonce zahradní nábytek. Standardní příslušenství lze uložit přímo na přístroji, kde jsou k dispozici také samostatné háčky pro uložení elektrického kabelu a vysokotlaké hadice. Robustní dlouhá rukojeť a integrovaná přepravní kolečka umožňují pohodlnou přepravu čističe STIHL RE 90 na další místo použití.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YTU0N