Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Vysokotlaké čističe » RE 282 Plus


        

RE 282 Plus

Elektrické Profesionální

skladem

 

naše cena bez DPH : 33 876 Kč
naše cena s DPH (21 %):
40 990 Kč

RE 282 PLUS: KOMFORTNÍ VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ S PRACOVNÍM TLAKEM 160 BARŮ

Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 282 PLUS účinně čistí s maximálním tlakem 200 barů i v extrémních podmínkách v zemědělství, lesnictví nebo stavebnictví. Tichý nízkootáčkový motor s robustním mosazným čerpadlem zajišťuje dlouhou životnost jednotky motoru a čerpadla. Pro provoz čističe RE 282 PLUS od společnosti STIHL je nutná přípojka k silnoproudu.
Pomocí manometru můžete přístroj STIHL RE 282 PLUS pohodlně přizpůsobit jakékoliv pracovní situaci, protože přímo na přístroji lze nastavit jak pracovní tlak, tak i množství vody. V případě silného znečištění můžete do rozstřikovaného proudu přidat navíc i čisticí prostředek. Ten můžete dodávat z integrované průhledné nádržky na čisticí prostředek nebo z externího zásobníku a individuálně jej regulovat pomocí systému dávkování čisticího prostředku. Díky profesionálnímu rozstřikovacímu zařízení můžete pracovat výrazně déle, protože zpětný ráz proudu vody je minimalizován.
Rychlospojka s ochranou proti kroucení umožňuje rychlé připojení vysokotlaké hadice a zajišťuje, že se 15 m dlouhá vysokotlaká hadice s ocelovým opletem během používání příliš nekroutí. Druhá stříkací trubka s předmontovanou rotační tryskou umožňuje rychlé přepínání mezi plochou tryskou pro citlivější povrchy a výkonnou rotační tryskou na odolné nečistoty, například při čištění dlažebních kostek. Obě stříkací trubky čističe RE 282 PLUS lze na konci čištění uložit do dvou držáků stříkacích trubek. Hadicový buben s navíjecím zařízením usnadňuje manipulaci s vysokotlakou hadicí a její skladování. Pro přepravu i po nerovném terénu je čistič STIHL RE 282 PLUS vybaven přepravním madlem a velkými koly s paprskovou konstrukcí.
S volitelným příslušenstvím STIHL pro vysokotlaké čističe, např. s rotačním mycím kartáčem, můžete provádět nejrůznější čisticí a úklidové práce.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZWFmOGU