Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Vysokotlaké čističe » RE 170 Plus


        

RE 170 Plus

Elektrické

skladem

 

Hmotnost: 31 kg
Délka přívodního kabelu: 5 m
Pracovní tlak: 150 bar
Max. tlak: 180 bar 1)
Min. dodávka vody: 570 l/h
naše cena bez DPH : 17 116 Kč
naše cena s DPH (21 %):
20 710 Kč

RE 170 PLUS: ELEKTRICKÝ VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ PRO VÝKONNÉ ČIŠTĚNÍ S MAXIMÁLNÍM POHODLÍM

Pro náročné majitele domů je elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 170 PLUS skvělou volbou, zvláště pak, pokud jde o úklid kolem domu, například na terase. Komerční uživatelé mohou použít STIHL RE 170 PLUS pro efektivní čištění v dílnách, halách nebo pro čištění strojů. Vysokotlaké čerpadlo s mosaznou hlavou a keramickým pístem vytváří maximální tlak 180 barů. Díky 12 m dlouhé vysokotlaké hadici s ocelovým opletem máte při úklidu k dispozici optimální pracovní dosah. Pomocí rychlospojky můžete hadici snadno připojit k čističi STIHL RE 170 PLUS. Rychlospojka s ochranou proti kroucení na komfortní vysokotlaké pistoli s měkkou rukojetí zabraňuje kroucení hadice během čištění.

Vysokotlaký čistič RE 170 PLUS od společnosti STIHL je standardně dodáván se 2 tryskami. S rotační tryskou můžete odstraňovat odolné nečistoty na površích, které nejsou náchylné na poškození, pomocí silného bodového proudu. Nastavitelná plochá tryska je vhodná pro náchylnější povrchy. 2 standardní trysky na otočné stříkací trubce lze rychle a snadno vyměnit. Další čisticí prostředek můžete do vodního proudu přidávat z průhledné nádržky na čisticí prostředek s dávkovacím systémem. Pracovní tlak a množství vody lze také přizpůsobit konkrétnímu typu čištění prostřednictvím regulace tlaku a množství vody na přístroji STIHL RE 170 PLUS. Díky integrovanému manometru máte nastavený tlak vždy na očích.

Pro pohodlnou přepravu vysokotlakého čističe je model STIHL RE 170 PLUS vybaven teleskopickou rukojetí, madlem a integrovaným podvozkem. Síťový kabel můžete navinout na kabelové háčky a trysky bezpečně uložit do integrované přihrádky. Pro snadnou manipulaci s vysokotlakou hadicí a její skladování je v modelu RE 170 PLUS integrován také hadicový buben s vedením hadice.

S volitelným příslušenstvím pro vysokotlaké čističe, například se zpětnou klapkou STIHL, můžete přístroj STIHL RE 170 PLUS využít i při specifických typech čištění.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MTQxMT