Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Vysokotlaké čističe » RE 150 Plus


        

RE 150 Plus

Elektrický

skladem

 

Hmotnost: 31 kg
Délka přívodního kabelu: 5 m
Pracovní tlak: 140 bar
Max. tlak: 180 bar 1)
Min. dodávka vody: 540 l/h
naše cena bez DPH : 15 438 Kč
naše cena s DPH (21 %):
18 680 Kč

RE 150 PLUS: ELEKTRICKÝ VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ PRO EFEKTIVNÍ ČIŠTĚNÍ S MAXIMÁLNÍM POHODLÍM

Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 150 Plus je dobrou volbou pro náročné privátní uživatele pro čištění ploch kolem domu, například teras. Komerční uživatelé jej mohou používat také k efektivnímu a pohodlnému čištění podlah v halách, strojů nebo vozidel. Maximální tlak 180 barů vytváří vysokotlaké čerpadlo s mosaznou hlavou a pístem z nerezové oceli. 12 m dlouhá vysokotlaká hadice s ocelovým opletem je velmi robustní a ohebná. Tato hadice zajišťuje velký pracovní dosah. Rychlospojka umožňuje snadné připojení hadice k přístroji STIHL RE 150 PLUS. Komfortní vysokotlaká pistole s měkkou rukojetí je navíc vybavena rychlospojkou s ochranou proti kroucení, takže se hadice během čištění nekroutí.

K odstranění odolných nečistot ze stabilních povrchů můžete použít rotační trysku, která vytváří silný bodový proud. Pro náchylnější povrchy je vhodná nastavitelná plochá tryska. 2 standardní trysky na otočné stříkací trubce lze snadno vyměnit. Další čisticí prostředek můžete do vodního proudu přidávat z průhledné nádržky na čisticí prostředek s dávkovacím systémem. V závislosti na konkrétním typu čištění lze pomocí regulátoru tlaku a průtoku na přístroji STIHL RE 150 PLUS nastavit také pracovní tlak a množství vody. Nastavený tlak můžete vždy sledovat na integrovaném manometru.

Teleskopická rukojeť, madlo a integrovaný podvozek umožňují pohodlnou přepravu čističe STIHL RE 150 PLUS na další místo použití. Hadicový buben s vedením hadice umožňuje snadnou manipulaci s vysokotlakou hadicí a její uskladnění. Po skončení úklidu můžete trysky bezpečně uložit do integrované přihrádky a síťový kabel navinout přímo na 2 kabelové háčky na přístroji.

Volitelné příslušenství k vysokotlakým čističům, například čistič ploch STIHL RA 110, umožňuje používat přístroj STIHL RE 150 PLUS pro různé čisticí práce.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NmNmOGQ2O