Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Vysokotlaké čističe » RE 140 Plus


        

RE 140 Plus

Elektrické

skladem

 

Hmotnost: 22,7 kg
Pracovní tlak: 145 bar
Délka vysokotlaké hadice: DN6 - 10 m
Max. tlak: 180 bar 1)
Min. dodávka vody: 430 l/h
naše cena bez DPH : 12 256 Kč
naše cena s DPH (21 %):
14 830 Kč

RE 140 PLUS: VÝKONNÝ, VŠESTRANNÝ PRO ÚKLIDOVÉ PRÁCE KOLEM DOMU A NA ZAHRADĚ

Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 140 PLUS nabízí přesvědčivý čisticí výkon pro čištění terasy, schodů nebo zahradního nábytku. Odolný indukční motor a vysokotlaké čerpadlo z hliníku vytvářejí maximální tlak 180 barů. Díky dlouhé stříkací trubce můžete pohodlně pracovat i ve vzpřímené poloze. Vysokotlaká hadice o délce 10 m s ocelovým opletem vám zajistí velký pracovní dosah. Hadice je velmi robustní a ohebná a díky rychlospojce ji lze snadno připojit k čističi STIHL RE 140 PLUS. Rychlospojka s ochranou proti kroucení na komfortní vysokotlaké pistoli s měkčenou rukojetí zabraňuje kroucení hadice během používání.

Vysokotlaký čistič RE 140 PLUS od společnosti STIHL můžete použít s rotační tryskou pro silný bodový proud na odolné nečistoty. Na choulostivější povrchy můžete použít nastavitelnou plochou trysku. Dvě standardní trysky na stříkací trubce můžete rychle a snadno vyměnit nebo připojit sadu pro rozprašování čisticího prostředku, pokud chcete do proudu vody navíc přidat i čisticí prostředek.

Během pracovních přestávek nebo po skončení čištění můžete vysokotlakou stříkací trubku odložit přímo na přístroj STIHL RE 140 PLUS prostřednictvím parkovací polohy. Trysky a síťový kabel lze bezpečně uložit do boční výklopné přihrádky s integrovaným úložným prostorem pro trysky a síťový kabel. Hliníková teleskopická rukojeť, madlo a integrovaná přepravní kolečka napomáhají k pohodlné přepravě vysokotlakého čističe STIHL RE 140 PLUS. Hadicový buben s hliníkovým vedením hadice umožňuje snadnou manipulaci a skladování vysokotlaké hadice.

Při použití volitelného příslušenství, jako např. čističe ploch STIHL RA 90, můžete čistič STIHL RE 140 PLUS používat k různým typům čištění.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZjVlYWI