Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RE 120

Elektrické

skladem

 

Hmotnost: 20 kg
Pracovní tlak: 125 bar
Délka vysokotlaké hadice: DN6 - 8 m
Max. tlak: 160 bar 1)
Min. dodávka vody: 400 l/h
naše cena bez DPH : 8 537 Kč
naše cena s DPH (21 %):
10 330 Kč

RE 120: SILNÝ VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ S TLAKEM 125BAR

Jako privátní uživatel můžete elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 120 použít například k čištění znečištěných schodů, teras nebo zahradního nábytku. Odolný indukční motor a robustní hliníkové vysokotlaké čerpadlo vytvářejí maximální tlak 160 barů. Velmi dlouhá stříkací trubice umožňuje pohodlnou práci ve vzpřímené poloze. Vysokotlaká hadice o délce 8 m vám také zajistí optimální dosah. Rychlospojka s ochranou proti kroucení na komfortní vysokotlaké pistoli s příjemným měkčeným povrchem zabraňuje nadměrnému kroucení hadice během používání.

Na vysokotlakém čističi RE 120 od společnosti STIHL můžete v závislosti na konkrétním typu čištění použít dvě standardní trysky. S rotační tryskou dosáhnete silného bodového proudu. Na choulostivější povrchy můžete použít nastavitelnou plochou trysku. Trysky na stříkací trubici lze vyměnit snadno a rychle. V případě odolných nečistot můžete také připojit standardní sadu pro rozprašování čisticího prostředku a přidat do proudu vody navíc i čisticí prostředek.

Trysky a síťový kabel můžete uložit do boční výklopné přihrádky s integrovaným úložným prostorem pro trysky a síťový kabel přímo na vysokotlakém čističi STIHL RE 120. Hliníková teleskopická rukojeť, přídavné madlo a integrovaná přepravní kolečka ulehčují přepravu mobilního vysokotlakého čističe STIHL RE 120.

Volitelné příslušenství k vysokotlakým čističům, například rotační mycí kartáč, umožňuje používat čistič STIHL RE 120 k různým úklidovým pracím.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDNiYz