Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

RE 110

Elektrické

skladem

 

Hmotnost: 17,6 kg
Pracovní tlak: 110 bar
Délka vysokotlaké hadice: DN6 - 7 m
Max. tlak: 150 bar 1)
Min. dodávka vody: 380 l/h
naše cena bez DPH : 6 678 Kč
naše cena s DPH (21 %):
8 080 Kč

RE 110: KOMPAKTNÍ VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ S TLAKEM 110BAR

Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 110 je dobrou volbou pro privátní uživatele, kteří chtějí vyčistit zahradní nábytek, schody nebo terasy. Vysokotlaká hadice o délce 7 m zajišťuje optimální dosah. Maximální tlak 150 barů vytváří odolný indukční motor a robustní vysokotlaké čerpadlo vyrobené z hliníku. Spojka s ochranou proti kroucení na vysokotlaké pistoli zajišťuje, že se vysokotlaká hadice během čištění nekroutí.

Na vysokotlakém čističi RE 110 od společnosti STIHL můžete použít dvě standardní trysky. Rotační tryska vytváří silný bodový proud. Na choulostivější povrchy můžete použít nastavitelnou plochou trysku. Otočnou stříkací trubku a vysokotlakou hadici můžete snadno a rychle připojit k přístroji STIHL RE 110 pomocí rychlospojky. V případě odolných nečistot můžete na stříkací trubku připojit dodanou sadu pro rozprašování čisticího prostředku a přidávat čisticí prostředek přímo do proudu vody.

Parkovací poloha na přístroji STIHL RE 110 umožňuje snadné odkládání vysokotlaké trubky během přestávky při práci. V boční výklopné přihrádce s integrovaným úložným prostorem pro trysky a síťový kabel lze trysky a síťový kabel uložit přímo na vysokotlaký čistič STIHL RE 110 a zajistit tak jejich ochranu. Hliníková teleskopická rukojeť, madlo a integrovaná přepravní kolečka usnadňují přepravu čističe STIHL RE 110.

S volitelným příslušenstvím pro vysokotlaké čističe, jako je např. sada pro čištění vozidel STIHL, jsou možnosti využití čističe STIHL RE 110 skutečně velmi široké.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OWNlND