Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Vysokotlaké čističe » RE 100 Plus Control


        

RE 100 Plus Control

Elektrické

skladem

 

Hmotnost: 9 kg
Rychlost: 20000 U/min
Pracovní tlak: 110 bar
Max. tlak: 150 bar 1)
Min. dodávka vody: 350 l/h
naše cena bez DPH : 5 264 Kč
naše cena s DPH (21 %):
6 370 Kč

RE 100 PLUS CONTROL: ROBUSTNÍ UNIVERZÁL PRO DŮM I JEHO OKOLÍ

Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 100 PLUS CONTROL je vhodný pro efektivní úklid kolem domu. Elektrický vysokotlaký čistič RE 100 PLUS CONTROL od společnosti STIHL má funkci CONTROL s nastavením tlaku stisknutím tlačítka a LED displej přímo na vysokotlaké pistoli. Po navázání spojení mezi bezdrátovou jednotkou a vysokotlakým čističem můžete stisknutím tlačítka nastavit požadovaný tlak přímo na vysokotlaké pistoli. Zvolená úroveň tlaku se zobrazuje pomocí LED diody. Díky tomu můžete maximální tlak 150 barů přizpůsobit danému typu úklidu kolem domu a na zahradě i pro čištění vlastních vozidel. Pracovní tlak pro efektivní čištění vytváří robustní hliníkové vysokotlaké čerpadlo.

Různé trysky na STIHL RE 100 PLUS CONTROL umožňují efektivní čištění různých povrchů. Model STIHL RE 100 PLUS CONTROL je vybaven tryskou 3 v 1 na stříkací tyči. Prostým otočením můžete volit mezi rotační tryskou, plochou tryskou nebo tryskou na čisticí prostředky. Dodatečná montáž a demontáž jednotlivých trysek tak už není nutná. Tryska na čisticí prostředky umožňuje přidávat do proudu vody čisticí prostředek podle potřeby z integrované 500ml nádržky na čisticí prostředek.

Rychlospojka s ochranou proti kroucení na vysokotlaké pistoli zajišťuje, že se vysokotlaká hadice během čištění nekroutí. Integrovaný hadicový buben s vedením hadice umožňuje pohodlnou manipulaci a prostorově úsporné uložení 7 m dlouhé vysokotlaké hadice.

Parkovací poloha slouží k odkládání vysokotlaké trubice na vysokotlaký čistič během přestávky v práci nebo po skončení čištění. Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 100 PLUS CONTROL je vybaven madlem a integrovanými přepravními kolečky pro pohodlnou přepravu na další pracoviště.

Volitelné příslušenství k vysokotlakým čističům, jako je například sada pro čištění vozidel, vám umožní vyčistit i vaše vozidlo a přizpůsobit vysokotlaký čistič STIHL RE 100 PLUS CONTROL konkrétnímu typu úklidu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ODIxNm