Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

MSE 250

Elektrická pila

skladem

 

Hmotnost: 5,7kg
Příkon kW: 2,5kw
Jmenovité napětí: 230V
Hladina akustického tlaku: 94 dB(A) 3)
naše cena bez DPH : 12 926 Kč
naše cena s DPH (21 %):
15 640 Kč

MSE 250: PROFESIONÁLNÍ SILNÁ 2,5KW ELEKTRICKÁ PILA

STIHL MSE 250 je nejvýkonnější elektrická řetězová pila STIHL pro stavební práce se dřevem. Výborně se hodí pro náročné práce se dřevem prováděné profesionálními řemeslníky. Je vybavena vysoce kvalitním pilovým řetězem Rapid Super 3, takže vám zaručeně poskytne vynikající řezný výkon. Řemeslníci a profesionálové tak s elektrickou řetězovou pilou STIHL MSE 250 zvládnou dokončit i ty nejnáročnější projekty.
Elektrickou řetězovou pilu lze připojit i ke slabším zdrojům napájení díky funkci pozvolného startu s omezením startovacího proudu. Abyste mohli s elektrickou řetězovou pilou STIHL MSE 250 pracovat pohodlně a dlouho, je vybavena měkkou rukojetí. Díky systému STIHL Ematic můžete pracovat obzvláště efektivně, protože řetěz pily je vždy optimálně promazán. Kromě toho zajišťuje nízkou spotřebu oleje.
Případnému poškození v důsledku přehřátí brání ochrana proti přetížení. V tomto případě se rozsvítí červená kontrolka LED. Po přibližně minutové fázi ochlazení můžete bez čekání pokračovat v práci. Mysleli jsme i na vaši bezpečnost: Brzda řetězu QuickStop Super zastaví řetěz pily v okamžiku, kdy ruka pustí zadní rukojeť.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZTM1NTRi