Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Motorové Pily » MSE 230 C-B


        

MSE 230 C-B

Elektrická pila

skladem

 

Hmotnost: 4,7kg
Typ řetězu STIHL Oilomatic: Picco Micro 3 (PM3)
Jmenovité napětí: 230V
Příkon: 2,3kw
naše cena bez DPH : 8 868 Kč
naše cena s DPH (21 %):
10 730 Kč

MSE 230 C-B: ŠPIČKOVÝ PROFESIONÁLNÍ MODEL: 2,3KW ELEKTROPILA SE SE ZAŘÍZENÍM PRO NAPÍNÁNÍ ŘETĚZU

Mimořádně výkonná, ergonomicky optimalizovaná elektrická řetězová pila STIHL MSE 230 C-B je ideálně uzpůsobena pro práci se dřevem v rámci stavebních řemeslných činností. Umožňuje pohodlnou práci při řezání a výstavbě bez námahy. To se projevuje již při pozvolném startu s omezením startovacího proudu, který umožňuje nastartovat elektrickou řetězovou pilu i při připojení k méně výkonným elektrickým sítím. Právě měkká rukojeť a stabilní zásek vás účinně podpoří při přesném řezání i po delší dobu.
Pokud teplota motoru příliš vzroste, ochrana proti přetížení ochrání motor před poškozením. Pokud je ochrana aktivní, svítí příslušná LED dioda. Po krátké fázi ochlazení o délce asi jedné minuty můžete bez čekání pokračovat v práci. Rychlé napínání řetězu STIHL umožňuje rychlé a bezpečné napnutí řetězu pily bez použití nářadí. Elektrická řetězová pila STIHL MSE 230 C-B je tak okamžitě připravena k dalšímu použití. Systém STIHL Ematic zajišťuje také vysokou efektivitu při práci, protože neustále cíleně zásobuje pilový řetěz dostatečným množstvím oleje.
Bezpečnou práci podporuje brzda řetězu QuickStop Super na elektrické řetězové pile MSE 230 C-B. Když uvolníte ruku ze zadní rukojeti, řetěz pily se okamžitě zastaví.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MDA2ZjJi