Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Motorové Pily » MSA 70 C-B+2x AK30+AL101


        

MSA 70 C-B+2x AK30+AL101

Akumulátorová pila

skladem

 

Hodnota vibrací vlevo: 3,2 m/s² 3)
Jmenovité napětí: 36V
Hladina akustického tlaku: 83 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu: 91 dB(A) 2)
Hodnota vibrací vpravo: 3,4 m/s² 3)
naše cena bez DPH : 11 702 Kč
naše cena s DPH (21 %):
14 160 Kč

LEHKÁ, FLEXIBILNÍ A VÝKONNÁ

Pokud se chcete pustit do soukromé údržby zahrady nebo do řemeslných prací s akumulátorovou řetězovou pilou STIHL MSA 70 C-B a nemáte akumulátor a nabíječku ze systému STIHL AK, je tato sada ideální volbou. Kromě všestranně použitelné pily STIHL MSA 70 C-B obsahuje tento set 2 lithium-iontové akumulátory STIHL AK 30 a standardní nabíječku STIHL AL 101. Motorová pila vás účinně podpoří například při řezání větví ze stromů a keřů nebo při zpracování dřeva. Je tak tichá, že s ní můžete pracovat bez ochrany sluchu i v uzavřených místnostech a v prostorách citlivých na hluk, jako jsou obytné oblasti.

Výkonný, energeticky úsporný motor EC a standardní řezná souprava sestávající z řetězu STIHL 1/4" P Picco Micro 3 (PM3) a vodicí lišty STIHL Rollomatic E Mini, 30 cm, zajišťují čistý řez.

Optimální vyvážení nářadí a měkká Ergo rukojeť nabízejí vysoký komfort a zajišťují vysokou úroveň ergonomie. Ovládací páka s funkcí potenciometru umožňuje plynulou regulaci otáček řetězové pily. Řetěz pily MSA 70 C-B můžete rychle a bezpečně napnout bez použití nářadí pomocí funkce rychlnapínání řetězu STIHL. Přídavná brzda řetězu QuickStop Super zvyšuje vaši bezpečnost, protože řetěz se zastaví okamžitě, jakmile uvolníte zadní rukojeť. Díky průhledné olejové nádrži můžete mít neustále přehled o stavu oleje.
Při přepravě nebo při skladování můžete akumulátor STIHL MSA 70 C-B uzamknout do mezipolohy – tímto způsobem je akumulátor v nářadí pevně zafixován, aniž by byly kontakty pro průtok proudu sepnuty.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NDk5MT