Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Motorové Pily » MSA 220 TC-O


    

MSA 220 TC-O

Aklumulátorová pila

skladem

 

Délka lišty cm: 30
Jmenovité napětí V: 36
Hmotnost kg: 2,7
Hladina akustického tlaku dB(A): 94 dB(A) 2)
Hmotnost včetně akumulátoru: 3,3kg
naše cena bez DPH : 15 818 Kč
naše cena s DPH (21 %):
19 140 Kč

MSA 220 TC-O: VÝKONNÁ ŘETĚZOVÁ AKUMULÁTOROVÁ PILA STIHL S ELEKTRONICKÝM ŘÍDICÍM SYSTÉMEM

Akumulátorová prořezávací pila STIHL MSA 220 TC-O nabízí vysoký řezný výkon při péči o stromy, v údržbě zahrad a zeleně i v obcích, stejně jako vysoký komfort při údržbě korun stromů a odstraňování částí kmenů. Akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 220 TC-O s výkonným EC motorem je přesvědčivou volbou pro péči o stromy. Ve spojení s výkonným akumulátorem STIHL AP 300 S je dosaženo mimořádně vysokého řezného výkonu. Při použití řetězové pily s tímto akumulátorem je STIHL MSA 220 TC-O jednou z nejvýkonnějších akumulátorových pil s horní rukojetí v sortimentu značky STIHL.

Senzor oleje, který nepřetržitě měří množství přítomného oleje pro mazání řetězu, vám pomáhá pracovat efektivně. Protože v případě nedostatku oleje jste na tuto skutečnost aktivně upozorněni prostřednictvím LED indikátoru. Abyste mohli co nejsnadněji provádět přesné řezy, pomůže vám směrová lišta umístěná na straně ventilátoru a výstupu.

Obsluha je mimořádně intuitivní díky elektronickému ovládacímu systému s LED indikátorem stavu. K tomu přispívá i mechanická řetězová brzda, rovněž se stavovou LED diodou. LED diody jsou seskupeny v panelu se 180° indikátorem, takže jste vždy rychle informováni o stavu vaší pily.

Následující funkce podporují obzvláště efektivní práci s touto akumulátorovou řetězovou pilou MSA 220 TC-O:

 • Pila je fixována ke dřevu pomocí robustního kovového záseku, který vám usnadní provádění přesných řezů. Kromě toho lze zásek rychle vyměnit.
 • Vzduch pro chlazení je čištěn textilním filtrem, takže elektronika a části motoru jsou dlouhodobě chráněny. Filtr chladicího vzduchu lze vyčistit rychle a účinně.
 • V případě velmi intenzivního namáhání nebo téměř vybitého akumulátoru výkonová elektronika automaticky sníží proud, a tím i točivý moment, pomocí funkce De-Rating. Díky tomu můžete obvykle řez dokončit, zatímco jiné pily se ve srovnatelné situaci již vypínají.

Upozornění: STIHL doporučuje oleje na řetězy STIHL SynthPlus, STIHL BioPlus a STIHL ForestPlus. Provoz s jinými, světlými řetězovými oleji na bázi rostlinného nebo minerálního oleje je možný.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Přístroje jsou také chráněny proti stříkající vodě ze všech stran, jak bylo prokázáno při interních testech. U modelu STIHL MSA 220 T byla ochrana proti stříkající vodě, která byla prokázána již při interních testech, dodatečně certifikována na stupeň krytí IPX4.

VAROVÁNÍ: Tato speciální řetězová pila je určena pouze pro profesionály vyškolené v péči o stromy. Použití bez řádného proškolení může vést k vážnému zranění.

 • Bez akumulátoru a nabíječky
 • Pro profesionální uživatele v oblasti péče o stromy
 • Intuitivní ovládání pomocí elektronického řídicího systému
 • Sledování přívodu oleje díky olejovému senzoru

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YzJlN