Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

MSA 200 C-B

Akumulátorová pila

skladem

 

Délka lišty cm: 35cm
Jmenovité napětí V: 36v
Hladina akustického tlaku dB(A): 85 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu dB: 93 dB(A) 2)
Hodnota vibrací vlevo: 4,6 m/s² 3)
naše cena bez DPH : 9 083 Kč
naše cena s DPH (21 %):
10 990 Kč

BEZEMISNÍ ŘEZÁNÍ PRO PROFESIONÁLY

Akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 200 C-B je vhodná pro řezání silných větví nebo kácení menších stromů. Je určena pro profesionály i hobby uživatele, kteří pro svou práci potřebují výkonnou, ale zároveň praktickou a lehkou akumulátorovou řetězovou pilu. Dbali jsme na co nejnižší hmotnost, abyste mohli pracovat rychle, efektivně a dlouho. Akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 200 C-B má také vysoký řezný výkon. Díky tichému motoru EC můžete provádět řezání i v oblastech citlivých na hluk, jako jsou obytné oblasti nebo okolí nemocnic a parků.

Pilový řetěz STIHL 1/4" PM3 použitý u této řetězové pily zajišťuje jemný řez a podporuje vysoký řezný výkon. Brzda řetězu QuickStop Super STIHL zajišťuje bezpečnou práci, protože v případě zpětného rázu se řetěz pily během několika sekund zastaví. Nezapomíná se ani na pohodlí: díky rychlonapínání řetězu STIHL můžete řetěz této pily napnout obzvlášť snadno a bezpečně i bez použití nářadí.

Všechno akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP je určeno i pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají testovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MmRmMTg1