Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Motorové Pily » MSA 161 T


        

MSA 161 T

Akumulátorová pila

skladem

 

Délka lišty cm: 25
Jmenovité napětí V: 36
Hodnota vibrací vlevo: 2,1 m/s² 3)
Hladina akustického tlaku: 83 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu: 94 dB(A) 2)
naše cena bez DPH : 9 818 Kč
naše cena s DPH (21 %):
11 880 Kč

MSA 161 T: EXTRÉMNĚ LEHKÁ AKUMULÁTOROVÁ PILA PRO STROMOVOU CHIRURGII

Tato lehká řetězová pila s horní rukojetí je mezi těmi, kdo se starají o stromy, velmi oblíbená díky své hmotnosti pouhých 2,5 kg (bez akumulátoru) a výkonu svého motoru. Vysoká rychlost řetězu 16 m/s, silné zrychlení a pilový řetěz STIHL 1/4" PM3 umožňují provádět jemné a velmi přesné řezy. Další výhoda akumulátorové řetězové pily STIHL MSA 161 T: Tuto akumulátorovou řetězovou pilu můžete používat i v oblastech s hlukovými limity, jako jsou obytné oblasti a okolí škol nebo nemocnic. Zjednodušuje se také komunikace mezi osobou pečující o stromy a pomocníky na zemi, protože není nutné používat ochranu sluchu.

Řetěz akumulátorové řetězové pily STIHL MSA 161 T můžete snadno a bezpečně napínat ze strany, aniž byste přišli do kontaktu s řetězem pily. Brzdový systém STIHL QuickStop Super zvyšuje bezpečnost: Během několika sekund zastaví řetěz nejen v případě zpětného rázu, ale také při uvolnění zadní rukojeti. Kromě toho můžete aktivovat nebo uvolnit brzdu řetězu pomocí ochranného krytu. Ochranný kryt slyšitelně zapadne na své místo.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

VAROVÁNÍ: Tato speciální řetězová pila je určena pouze pro uživatele vyškolené v péči o stromy. Použití bez řádného proškolení může vést k vážnému zranění.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YjQxNmRl