Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

MS 500i

Motorová pila

skladem

 

Zdvihový objem cm³: 79,2
Výkon kW: 5
Délka lišty cm: 50
Objem palivové nádrže l: 0,78
Hmotnost kg: 6,2
naše cena bez DPH : 33 959 Kč
naše cena s DPH (21 %):
41 090 Kč

MS 500I: CELOSVĚTOVĚ PRVNÍ MOTOROVÁ PILA S ELEKTRONICKY ŘÍZENÝM VSTŘIKOVÁNÍM

Benzínová řetězová pila STIHL MS 500i je ideální pro práci v lese. Díky vysokému výkonu a dobré ovladatelnosti perfektně zvládnete především zpracování tlustého dříví. Díky lehké konstrukci a dynamickým vlastnostem při natáčení je tato optimálně ovladatelná řetězová pila přesvědčivá nejen při kácení a zkracování, ale také při ořezávání větví.

MS 500i je první řetězová pila na světě s elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Inovativní technologie vstřikování STIHL Injection zajišťuje optimální výkon motoru a vynikající vlastnosti při startování bez ohledu na nadmořskou výšku a okolní teplotu. Senzory měří tlak vzduchu, vnitřní a vnější teplotu a předávají informace řídicí jednotce. Na základě zjištěných hodnot lze optimálně určit množství paliva a časování zapalování. Dávkování paliva se tak zajišťuje otevíráním a zavíráním ventilu. Technologie STIHL Injection tak představuje rychlou akceleraci s extrémně vysokým výkonem a nízkou hmotností:

  • Řetěz zrychlí z 0 km/h na 100 km/h za 0,25 sekundy.
  • Model MS 500i dosahuje nejlepšího poměru výkonu a hmotnosti na trhu: jedinečných 1,24 kg/kW.

Elektronicky řízené vstřikování vstřikuje palivo do osvědčeného motoru STIHL 2-MIX, který nabízí vysoký výkon při nízké spotřebě. Pro ochranu svalů a kloubů je benzínová řetězová pila vybavena systémem STIHL ElastoStart. Vzduchový filtr HD2, matice odolné proti ztrátě na krytu řetězového kola, olejové čerpadlo s nastavitelným množstvím oleje, víčko palivové nádrže s možností otevírání bez použití nářadí a boční napínání řetězu doplňují špičkové funkce.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MDExMDIxO