Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

KW-MM

Válcový čistič KW-MM

skladem

 

Pracovní záběr: 60 cm
naše cena bez DPH : 6 780 Kč
naše cena s DPH (21 %):
8 204 Kč

KW-MM: DOKONALÁ ČISTOTA PRO TERASY A CESTY

Válcový čistič STIHL KW-MM je jedním z praktických Multi nástrojů ze systému STIHL MultiSystem. Profesionálové i soukromí uživatelé jej používají k efektivnímu a důkladnému zametání chodníků nebo silnic. Pomocí zametacího válce lze od nečistot, písku, drobných kamínků, listí a dokonce i sněhu očistit i jiné hladké povrchy. I na travnatých plochách tak můžete zametat mokré listí nebo sníh rychle a efektivně. Válcový čistič KW-MM můžete použít pro širokou škálu aplikací v jakémkoli ročním období.
Lamely z robustní pryže zajišťují efektivní čištění. Materiál je zároveň velmi odolný a trvanlivý. Díky velké pracovní šířce 60 cm lze s válcovým čističem STIHL KW-MM rychle uklidit i rozsáhlé plochy. Zvláště praktický detail: Protiběžná rotace zametacího kartáče posouvá částečky nečistot a vody vpřed. Zametený materiál je proto vždy posouván směrem od uživatele.
Válcový čistič KW-MM jednoduše připevněte na STIHL MultiMotor MM 56, který můžete používat s různými Multi nástroji pro provádění nejrůznějších zemních prací. Nástroje lze vyměnit v několika jednoduchých krocích.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MWViOWFhMD