Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

KMA 80 R

Kombimotor Aku

skladem

 

naše cena bez DPH : 7 017 Kč
naše cena s DPH (21 %):
8 490 Kč

AKUMULÁTOROVÝ KOMBIMOTOR KMA 80 R: SILNÝ VÝKON A NASTAVITELNÉ OTÁČKY.

Jeden motor, celá řada možností. Akumulátorový KombiMotor STIHL KMA 80 R je ideální volbou, pokud chcete být při údržbě své zahrady maximálně flexibilní. Můžete jej používat s mnoha druhy KombiNářadí. Požadované přídavné kombinářadí STIHL lze připojit k hřídeli v několika jednoduchých krocích. Vzhledem k tomu, že první KombiMotor ze systému STIHL AK pracuje velmi tiše, můžete jej používat i v místech citlivých na hluk.

STIHL KMA 80 R je vybaven výkonným bezkartáčovým motorem EC a je dobře vyvážený, abyste s ním mohli pohodlně a snadno pracovat. V závislosti na použití můžete přímo na ovládací rukojeti nastavit variabilní regulaci otáček se 2 stupni. V režimu ECO (stupeň 1) pro méně náročné práce má stroj nižší spotřebu energie, čímž se prodlužuje životnost akumulátoru. Pokud chcete využívat plné otáčky, stačí pomocí posuvného přepínače přepnout na rychlost 2. Otáčky lze také plynule regulovat v závislosti na nasazeném KombiNářadí.

Polstrovaná oblouková rukojeť vám poskytuje flexibilitu a volnost pohybu i ve stísněných prostorech. Rukojeť si můžete snadno nastavit podle vaší výšky, abyste mohli vždy zaujmout ergonomickou pracovní polohu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZjQ1Z