Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

KMA 135 R

Akumulátorový kobinér

skladem

 

Jmenovité napětí: Jmenovité napětí 36 V
naše cena bez DPH : 9 917 Kč
naše cena s DPH (21 %):
12 000 Kč

KM 135 R: UNIVERZÁLNÍ AKUMULUTÁROVÝ KOMBIMOTOR

Pokud jste profesionál v oboru údržby zahrad nebo zeleně nebo pracujete v komunálních službách, máte mnoho různých úkolů a chcete pracovat co nejflexibilněji, pak je pro vás univerzální KombiMotor STIHL KMA 135 R ideální volbou. Tento akumulátorový KombiMotor lze použít se všemi nástroji STIHL Kombi, takže stačí jen připojit správné nářadí ke spojovacímu dílu v závislosti na vašich potřebách.

Otáčky výkonného EC motoru lze plynule regulovat na ovládací rukojeti. Můžete si nastavit jednu ze tří přednastavených úrovní otáček, které můžete použít jako úsporný režim. Protože motor přístroje STIHL KMA 135 R pracuje velmi tiše, můžete pracovat i v místech s přísnými hlukovými limity a bez ochrany sluchu. Pro zvýšení životnosti motoru je tento vybaven vzduchovým filtrem s kovovou mřížkou. Ten zajišťuje optimální chlazení a snadno se čistí. Pro dostatečnou volnost pohybu i ve stísněných prostorech je KombiMotor STIHL KMA 135 R vybaven kruhovou rukojetí s omezovačem kroků. Omezovač kroků zajišťuje, že se vaše chodidla a nohy nedostanou příliš blízko k nástroji.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách, např. za deště.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YmM2ZTc3N