Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

Imow 6

Robotická sekačka

skladem

 

Max sečená plocha: 3000m2
Max sklon: 40%
Záběr sečení: 28cm
Minimální ýška sečení: 20mm
naše cena bez DPH : 52 388 Kč
naše cena s DPH (21 %):
63 390 Kč

¡MOW® 6: AUTOMATICKÁ PÉČE O TRÁVNÍK NA VAŠÍ ZAHRADĚ
Model iMOW® 6 patří do nejnovější generace robotických sekaček iMOW® od společnosti STIHL. Tyto robotické sekačky, určené pro domácí zahrady, sekají trávník automaticky, takže vy nemusíte, a zajistí vám krásný zelený trávník, aniž byste museli hnout prstem. Sekačky iMOW®, které jsou schopny sekat trávník o rozloze až 3 000 m2 a sklonu až 40 %, jsou poháněny vysoce výkonnou lithium-iontovou baterií pro efektivní a nepřetržitou práci po dlouhou dobu práce.

Robotická sekačka iMOW® se ovládá pomocí aplikace MY iMOW®, která slouží k ovládání všech funkcí robotické sekačky, jako je vyslání k sečení, vrácení do doku, změna plánu sečení, nastavení výšky sečení nebo kontrola aktuálního stavu robotické sekačky iMOW®. Robotická sekačka se připojuje k aplikaci MY iMOW® prostřednictvím domácí sítě WiFi, pokud tato síť dosahuje na vaši zahradu, nebo prostřednictvím připojení Bluetooth, pokud jste v blízkosti stroje.

Sekačka iMOW® se instaluje položením nebo zakopáním tenkého drátu kolem vnějšího okraje trávníku a kolem překážek na zahradě, jako jsou keře, stromy, záhony nebo vodní prvky. Druhý drát uprostřed trávníku pak pomáhá sekačce iMOW® cestovat domů a nabíjet se. Pokud sekačka iMOW® narazí na objekty v oblasti sečení, aktivují se její senzory, které způsobí, že sekačka zpomalí, jemně do nich narazí a poté se vydá jiným směrem. Sekačku iMOW® si můžete nainstalovat sami prostřednictvím aplikace MY iMOW®, která poskytuje návod, jak instalaci provést. Můžete také sledovat náš seznam skladeb, jak iMOW® nainstalovat! Pokud instalujete tímto způsobem, budete k instalaci iMOW® potřebovat příslušnou instalační sadu (prodává se samostatně) pro velikost vaší zahrady. V případě složitých zahrad s více plány sečení můžete požádat o instalaci sekačky iMOW® místního autorizovaného prodejce STIHL. Za tímto účelem se obraťte přímo na místního schváleného prodejce STIHL.

Sekačka iMOW® je vybavena 3 volně výkyvnými, mimořádně ostrými noži, které pokaždé zajistí čistý střih trávníku. Tyto nože se otáčejí při každém zastavení, což znamená, že vydrží déle, než je třeba je vyměnit. Sekačka iMOW® je mulčovací sekačka. Mulčování je proces sekání trávy na malé odřezky, které se pak vracejí zpět do trávníku a působí jako přírodní hnojivo bohaté na živiny. Navíc získáte bonus, že už nebudete muset vyprazdňovat sběrný koš na trávu! Protože sekačka iMOW® seká trávu málo a často, odřezky se rychle rozkládají - kromě dobře vyživeného, svěžího a zeleného trávníku po nich nezůstává žádná stopa.

Pro sekačku iMOW® si můžete sestavit dynamický plán sečení, který je přizpůsoben vašim potřebám, a naprogramovat ji tak, aby sekala v čase, který vám vyhovuje. Pokud však chcete poslat sekačku iMOW® sekat v době, kdy odpočíváte na zahradě, můžete - je tak tichá, že si jí při sekání ani nevšimnete! Dešťové senzory na sekačce iMOW® detekují, když prší, takže si můžete vybrat, zda necháte sekačku iMOW® pokračovat v práci i za deště, nebo zda si čas sečení vynahradíte, až vyschne. Díky intuitivnímu softwaru zařízení iMOW® se nemusíte starat ani o jeho nabíjení - když zařízení iMOW® dokončí svůj plán sečení, samo si najde cestu zpět do dokovací stanice odolné proti povětrnostním vlivům a efektivně se nabije, aby bylo připraveno na další sečení.

Pokud chcete zkontrolovat stav sekačky iMOW® nebo nemáte přístup k aplikaci MY iMOW®, můžete stisknout informační tlačítko na ovládacím panelu v horní části sekačky iMOW®, které se s vámi spojí a řekne vám, kdy bude další sečení. Pomocí těchto tlačítek můžete sekačku iMOW® poslat domů, ven k sečení nebo ji uzamknout, aniž byste museli přejít do aplikace.

Upozorňujeme, že robotická sekačka iMOW® není hračka. Děti a malá zvířata se musí držet mimo prostor sečení, když je sekačka venku k sečení. Musíte se také ujistit, že se v prostoru sečení nenacházejí žádné drobné předměty, jako jsou fotbalové míče a hračky. Další bezpečnostní informace naleznete v návodu k použití.

Robotická sekačka pro trávníky o rozloze do 3 000 m² a sklonu do 40 %.
Přesné sečení pomocí 3 volně se pohybujících, mimořádně ostrých nožů
Automatické nastavení výšky sečení prostřednictvím aplikace
Ovládání prostřednictvím aplikace MY iMOW®
Sám dokončí plán sečení

Translated with DeepL.com (free version)

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZTE3ZTg