Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

Imow 5

Robotická sekačka

skladem

 

Šířka záběru při sečení cm: 28cm
Minimální ýška sečení: 20mm
Maximální plocha sečení: 1500m2
Maximální sklon: 40%
naše cena bez DPH : 41 314 Kč
naše cena s DPH (21 %):
49 990 Kč

iMOW® 5 je součástí nejnovější generace robotických sekaček iMOW® od STIHL. Tyto robotické sekačky, navržené pro domácí zahrady, sekají váš trávník automaticky, takže vy nemusíte, a poskytují vám krásný zelený trávník, aniž byste hnuli prstem. Sekačka iMOW®, která je schopna sekat trávníky o rozloze až 1 500 m2 a sklony až 40 %, je napájena vysoce výkonnou lithium-iontovou baterií pro efektivní a nepřetržitou práci po dlouhou pracovní dobu.

 iMOW® se ovládá pomocí aplikace MY iMOW®, která ovládá všechny funkce robotické sekačky, jako je odeslání do sekačky, vrácení do doku, změna plánu sečení, úprava výšky sečení nebo kontrola aktuálního stavu. iMOW®. Robotická sekačka se připojí k aplikaci MY iMOW® prostřednictvím vaší domácí WiFi sítě, pokud se tato dostane na vaši zahradu, nebo prostřednictvím připojení Bluetooth, když jste blízko stroje.

 IMOW® se instaluje položením nebo zakopáním tenkého drátu kolem vnějšího okraje trávníku a kolem překážek ve vaší zahradě, jako jsou keře, stromy, květinové záhony nebo vodní prvky. Potom druhý drát ve středu vašeho trávníku pomůže sekačce iMOW® cestovat domů, aby se nabila. Pokud iMOW® narazí na předměty v oblasti sečení, aktivují se jeho senzory, což způsobí, že se zpomalí, jemně do něj narazí a poté se rozjede jiným směrem. Svůj iMOW® si můžete nainstalovat sami prostřednictvím aplikace MY iMOW®, která poskytuje pokyny k dokončení instalace. Můžete také sledovat náš seznam skladeb o tom, jak nainstalovat iMOW®! Při instalaci tímto způsobem budete k instalaci iMOW® potřebovat příslušnou instalační sadu (prodává se samostatně) pro velikost vaší zahrady. Pro složité zahrady s více plány sečení můžete požádat svého místního autorizovaného prodejce STIHL o instalaci iMOW®. Chcete-li tak učinit, kontaktujte přímo svého místního autorizovaného prodejce STIHL.

 Sekačka iMOW® je vybavena 3 volně se otáčejícími, extra ostrými noži, které vždy zajistí čistý posekaný trávník. Tyto čepele se otáčejí pokaždé, když se zastaví, což znamená, že poslední jsou delší, než je třeba je vyměnit. iMOW® je mulčovací sekačka. Mulčování je proces sekání trávy na malé odřezky, které se pak vhazují zpět do trávníku a působí jako přírodní hnojivo bohaté na živiny. Navíc máte další bonus v tom, že nebudete muset znovu vyprazdňovat nádobu na sběr trávy! Protože iMOW® seká trávu málo a často, posečená tráva se rychle rozkládá a nezanechává po ní žádné stopy, kromě dobře živeného, ​​svěžího zeleného trávníku.

 Můžete sestavit dynamický plán sečení pro svůj iMOW®, který je přizpůsoben vašim potřebám, a naprogramovat jej tak, aby sekal v čase, který vám vyhovuje. Pokud však chcete poslat iMOW® sekat, když odpočíváte na zahradě, pak můžete – je tak tichý, že byste si toho ani nevšimli, když seká! Dešťové senzory na iMOW® detekují, když prší, takže si můžete vybrat, zda necháte iMOW® pokračovat v práci v dešti nebo doplníte dobu sekání, když uschne. Díky intuitivnímu softwaru iMOW® se nemusíte starat ani o nabíjení – když iMOW® dokončí plán sečení, najde si cestu zpět do své dokovací stanice odolné vůči povětrnostním vlivům a efektivně se nabije, připraveno na příště to půjde stříhat.

 Pokud chcete zkontrolovat stav iMOW® nebo nemáte přístup k aplikaci MY iMOW®, můžete stisknout informační tlačítko na ovládacím panelu v horní části iMOW®, které s vámi bude mluvit a sdělí vám, kdy bude další sečení je. Pomocí těchto tlačítek můžete poslat iMOW® domů, ven a sekat nebo zamknout sekačku, aniž byste museli používat aplikaci.

 Uvědomte si prosím, že robotická sekačka iMOW® není hračka. Děti a malá zvířata se musí zdržovat v dostatečné vzdálenosti od místa sečení, když je venku sekat. Musíte se také ujistit, že v oblasti sečení nejsou malé předměty, jako jsou fotbalové míče a hračky. Pro další bezpečnostní informace si prosím přečtěte návod k použití.

 Robotická sekačka pro trávníky do 1 500 m² a sklony do 40 %Přesné sečení se 3 volně se kývajícími, extra ostrými nožiNastavte výšku sečení automaticky pomocí aplikaceOvládá se pomocí aplikace MY iMOW®Dokončuje plán sečení zcela sám

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MzI2MTJ