Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HTA 86

Akumulátorová vyvětvovací pila

skladem

 

Hmotnost: 4,97
Délka lišty cm: 30
Jmenovité napětí V: 36
Hmotnost kg: 4,6
Hladina akustického výkonu dB(A): 77
naše cena bez DPH : 14 496 Kč
naše cena s DPH (21 %):
17 540 Kč

HTA 86: OPTIMÁLNÍ DOSAH S TELESKOPICKOU NÁSADOU

Akumulátorová vyvětvovací pila STIHL HTA 86 s celkovou délkou až 390 cm je cenným pomocníkem pro pohodlnou údržbu středně vysokých stromů. Profesionálové v oblasti údržby zahrad a krajiny, specialisté v lesnictví nebo v komunálních službách využijí vysokou úroveň ergonomie díky robustní čtvercové teleskopické hřídeli. Otočná svorka umožňuje podle potřeby rychle zvětšit délku hřídele až o 120 cm.

Pilový řetěz ¼" PM3 a vysoký výkon umožňují snadno provádět přesné a čisté řezy. Kvalitní EC motor v kombinaci s akumulátorem ze systému STIHL AP zajišťuje silný pohon se stálým výkonem. Pracuje tak tiše, že můžete pracovat i v místech citlivých na hluk, jako jsou obytné čtvrti.

Ergonomickou ovládací rukojeť mohou používat praváci i leváci, stejně jako integrovanou samočinnou blokovací páčku. Rukojeť s protiskluzovou ochranou zajišťuje, že můžete pracovat efektivně a bezpečně za všech okolností, dokonce i za deště. Další výhody:

  • Kryt olejové nádrže bez použití nářadí s poloprůhlednou olejovou nádrží pro rychlé doplňování paliva a neustálou kontrolu.
  • Robustní hák na větve pro zachycení uvolněných odřezků ze stromů až do výšky 5 m.

    Všechno akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP je určeno i pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají testovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OWY2N2Yy