Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HSE 71

Elektrické nůžky

skladem

 

naše cena bez DPH : 4 793 Kč
naše cena s DPH (21 %):
5 800 Kč

HSE 71: SILNÉ ELEKTRICKÉ ZAHRADNÍ NŮŽKY O VÝKONU 600 W

Nůžky na živý plot STIHL HSE 71 jsou vhodné pro hobby uživatele k zastřihování keřů nebo živých plotů a k údržbě živých plotů kolem domu. S elektrickými nůžkami na živý plot HSE 71 můžete bez větší námahy stříhat i silnější větve keřů a živých plotů a efektivně tak upravovat i delší živé ploty. Elektrické nůžky na živý plot s 600wattovým motorem tlumícím vibrace mají hmotnost 4,1 kg a řeznou délku 60 cm. Multifunkční rukojeť, kterou lze otáčet do pěti poloh, umožňuje pohodlné ovládání nůžek STIHL HSE 71 v různých polohách. Pro větší dosah při stříhání můžete využít praktický 3polohový spínací systém, kdy jednoduše můžete přehmátnout z přední obloukové rukojeti na zadní konec rukojeti. Díky jednostranně broušeným řezným nožům tak můžete v pohodlné poloze přesně stříhat i silnější větve. Laserem vyřezávané nože s kalenými břity jsou velmi robustní a zůstávají dlouho ostré.

Při práci v blízkosti země nebo při kontaktu se zdmi či překážkami jsou řezné nože chráněny před poškozením přišroubovaným krytem. Integrovaná ochrana proti pořezání u těchto elektrických nůžek na živý plot STIHL HSE 71 přispívá k větší bezpečnosti při používání nůžek. Integrované odlehčení kabelu v tahu umožňuje tahat za kabel bez rizika vytažení zástrčky ze zásuvky.

Pro zachycení odřezků přímo u nože při stříhání s nůžkami STIHL HSE 71 můžete použít záchytný plech STIHL jako volitelné příslušenství.

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 71 jsou k dispozici ve dvou řezných délkách 60 cm a 70 cm.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

M2UwZWFi