Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HSE 61

Elektrické nůžky

skladem

 

Jmenovité napětí: 230-240 V
Příkon: 500 W
Celková délka: 113 cm
Řezná délka: 50 cm
naše cena bez DPH : 3 777 Kč
naše cena s DPH (21 %):
4 570 Kč

HSE 61: TICHÉ ELEKTRICKÉ ZAHRADNÍ NŮŽKY O VÝKONU 500 W

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 61 jsou vhodné pro privátní uživatele k údržbě živých plotů, zimostrázů, keřů na zahradě a kolem domu. Elektrické nůžky na živý plot HSE 61 váží pouhých 3,9 kg, mají řeznou délku 50 cm a díky multifunkční rukojeti, kterou lze otáčet v pěti polohách, se s nimi pracuje velmi flexibilně a pohodlně ve všech polohách. 3polohový spínací systém umožňuje zvýšit dosah nůžek na živý plot jednoduchým posunutím od přední ovládací rukojeti k zadnímu konci rukojeti. Jednostranně broušené žací nože přesně zkrátí i tenké větvičky a větve. Laserem vyřezávané nože mají kalené břity. Díky tomu jsou obzvláště odolné a zůstanou dlouho ostré.

Šroubovací kryt chrání žací nože před poškozením při práci v blízkosti země a při kontaktu se zdmi nebo překážkami. Integrovaná ochrana proti pořezání u těchto elektrických nůžek na živý plot HSE 61 navíc zvyšuje bezpečnost při práci. Integrované odlehčení kabelu v tahu zajišťuje, že zástrčka zůstane v zásuvce i při tahání za kabel.

Volitelné příslušenství, jako je záchytný plech STIHL, umožňuje například zachytávání odřezků přímo na noži STIHL HSE 61 při stříhání.

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 61 jsou k dispozici ve dvou řezných délkách 50 cm a 60 cm.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NmM1MT