Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HSE 42

Elektrické nůžky

skladem

 

Jmenovité napětí V: 220-240 V
Řezná délka cm: 45
Příkon W: 420
Celková délka stroje cm: 92
naše cena bez DPH : 2 860 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 460 Kč

HSE 42: VELMI LEHKÉ ELEKTRICKÉ NŮŽKY, PŘÍKON 420 W

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 42 jsou ideální pro domácí uživatele na stříhání a řezání větviček a tenkých větví při péči o keře, zimostrázy a údržbu malých živých plotů kolem domu. S elektrickými nůžkami na živý plot HSE 42 o hmotnosti pouhé 3 kg můžete pracovat tiše a s minimálními vibracemi. Díky obouručnímu ovládání můžete nůžky STIHL HSE 42 pohodlně a snadno ovládat tak, že pro spuštění stisknete současně spínače na obloukové a na zadní rukojeti. Díky tomu mohou nůžky na živý plot pohodlně ovládat jak praváci, tak i leváci. Řezné nože jsou jednostranně broušené pro čistý řez. Šroubovací kryt chrání řezné nože při práci v blízkosti země a při kontaktu se zdmi a překážkami.

Integrovaný ochranný kryt a malý ochranný kryt pro ochranu rukou přispívají k vaší bezpečnosti při práci s nůžkami na živý plot. Mechanická brzda nožů navíc zajišťuje, že se řezné nože spolehlivě zastaví za méně než sekundu po vypnutí elektrických nůžek na živý plot HSE 42. Integrované odlehčení kabelu v tahu zabraňuje odpojení napájecího zdroje při tahání za nůžky STIHL HSE 42.

Pokud chcete odřezky při stříhání zachytit přímo na noži svých nůžek STIHL HSE 42, můžete použít volitelný záchytný plech STIHL.

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 42 mají řeznou délku 45 cm.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ODdkZTk