Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Nůžky na živé Ploty » HSA 60 +AK10+ AL101


        

HSA 60 +AK10+ AL101

Akumulátorové nůžky

skladem

 

Délka nože: 600mm/24"
naše cena bez DPH : 6 851 Kč
naše cena s DPH (21 %):
8 290 Kč

SADA ZAHRADNÍCH AKUMULÁTOROVÝCH NŮŽEK HSA 60 S AKUMULÁTOREM AK 10 A NABÍJEČKOU AL 101: PRO PŘESNÉ STŘÍHÁNÍ VELKÝCH ZAHRADNÍCH PLOTŮ

S akumulátorovými nůžkami na živý plot STIHL HSA 60 můžete při údržbě soukromého pozemku a zahrady efektivně a pohodlně stříhat i velké živé ploty. Díky odolnému motoru EC jsou nůžky na živý plot STIHL HSA 60 velmi výkonné. Pracují s lithium-iontovými akumulátory ze systému STIHL AK. V této sadě jsou nůžky HSA 60 od značky STIHL standardně dodávány s lithium-iontovým akumulátorem STIHL AK 10 a standardní nabíječkou STIHL AL 101. Můžete se tak hned pustit do stříhání svého živého plotu, a to i v místech s přísnějšími hlukovými limity. Nůžky STIHL HSA 60 vynikají při používání optimálním vyvážením a pohodlným, ergonomickým ovládáním.

Multifunkční rukojeť můžete stisknutím tlačítka otočit o 90° doleva a doprava. Díky tomu můžete s nůžkami STIHL HSA 60 stříhat mimořádně ergonomicky v různých směrech, například při stříhání boků nebo horní části. Oblouková rukojeť navíc usnadňuje použití těchto nůžek na živé ploty. Díky tomu můžete nůžky na živý plot snadno ovládat a vést pravou nebo levou rukou. Díky laserem řezanému, diamantem broušenému a kalenému žacímu noži můžete přesně a rychle stříhat a upravovat velké živé ploty, keře nebo jiné porosty. Díky kapkovité geometrii nože s roztečí zubů 34 mm jsou větve zafixovány v řezacím noži a čistě uřezány, a to při zachování velmi dobrého řezného výkonu.

Protiblokovací systém lze spustit pouhým stisknutím hlavního vypínače, když se do žacích nožů zachytí nepoddajné větve. Změnou směru otáčení se žací nože opět uvolní. Pro ochranu vašich svalů a kloubů snižuje systém proti vibracím STIHL vibrace rukojetí. Díky tomu můžete pohodlně pracovat i při delších pracovních úkolech.

Při stříhání, a to i v blízkosti země, je žací ústrojí chráněno přišroubovaným krytem.

Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 60 mají řeznou délku 60 cm.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZWRlZ