Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Nůžky na živé Ploty » HSA 30+AS2+AL1


        

HSA 30+AS2+AL1

Akumulátorové nůžky

skladem

 

Délka nože: 450mm/18"
naše cena bez DPH : 3 298 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 990 Kč

AKUMULÁTOROVÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT HSA 30 V SADĚ S AKUMULÁTOREM AS 2 A STANDARDNÍ NABÍJEČKOU AL 1: PRO POHODLNÉ STŘÍHÁNÍ MALÝCH A STŘEDNĚ VELKÝCH ŽIVÝCH PLOTŮ KOLEM DOMU

Obzvláště lehké a tiché akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 30 zaujmou při stříhání živých plotů a údržbě zahrady v soukromé sféře nejen svou kompaktní konstrukcí, ale také ergonomickým designem a vyvážením. Akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 30 jsou v této sadě standardně dodávány s lithium-iontovým akumulátorem STIHL AS 2 a standardní nabíječkou STIHL AL 1.

Optimální koordinace elektromotoru, inteligentního řízení spotřeby energie akumulátoru a laserem broušených kalených nožů zajišťuje silný řezný výkon – zejména na mladých výhonech. Pro jednoduchou a bezpečnou obsluhu je model STIHL HSA 30 vybaven dvouručním ovládáním. Spouští se současným stisknutím spínačů na řídítkách a na zadní rukojeti, jejichž měkké úchopové plochy navíc zajišťují znatelně dobrý úchop v jakémkoli pracovním směru. Šroubovací vodicí kryt chrání žací nože před poškozením, například při práci v blízkosti země nebo při kontaktu se zdí. Pro bezpečné a prostorově úsporné skladování jsou nůžky STIHL HSA 30 vybaveny praktickým závěsným okem na zadní rukojeti.

Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 30 mají délku střihu 45 cm.

Poznámka: Akumulátor AS 2 je certifikován podle stupně krytí IPX4.Optimální koordinace elektromotoru, inteligentního řízení spotřeby energie akumulátoru a laserem broušených kalených nožů zajišťuje silný řezný výkon – zejména na mladých výhonech. Pro jednoduchou a bezpečnou obsluhu je model STIHL HSA 30 vybaven dvouručním ovládáním. Spouští se současným stisknutím spínačů na řídítkách a na zadní rukojeti, jejichž měkké úchopové plochy navíc zajišťují znatelně dobrý úchop v jakémkoli pracovním směru. Šroubovací vodicí kryt chrání žací nože před poškozením, například při práci v blízkosti země nebo při kontaktu se zdí. Pro bezpečné a prostorově úsporné skladování je sekačka STIHL HSA 30 vybavena praktickým závěsným okem na zadní rukojeti.

Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 30 mají délku střihu 45 cm.

Poznámka: Akumulátor AS 2 je certifikován podle stupně krytí IPX4.Optimální koordinace elektromotoru, inteligentního řízení spotřeby energie akumulátoru a laserem broušených, diamantem broušených a kalených nožů zajišťuje silný řezný výkon – zejména na mladých výhonech. Pro jednoduchou a bezpečnou obsluhu je model STIHL HSA 30 vybaven dvouručním ovládáním. Spouští se současným stisknutím spínačů na řídítkách a na zadní rukojeti, jejichž měkké úchopové plochy navíc zajišťují znatelně dobrý úchop v jakémkoli pracovním směru. Šroubovací vodicí kryt chrání žací nože před poškozením, například při práci v blízkosti země nebo při kontaktu se zdí. Pro bezpečné a prostorově úsporné skladování je sekačka STIHL HSA 30 vybavena praktickým závěsným okem na zadní rukojeti.

Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 30 mají délku střihu 45 cm.

Poznámka: Akumulátor AS 2 je certifikován podle stupně krytí IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YjVhYjU0Yz