Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HSA 26

Akumulatorové nůžky

skladem

 

Jmenovité napětí V: 11
Celková délka cm: 50
Hladina akustického výkonu: 80 dB(A)
Délka střihu: 20cm
Hodnota akustického tlaku: 67 dB(A)
naše cena bez DPH : 1 975 Kč
naše cena s DPH (21 %):
2 390 Kč

HSA 26: UNIVERZÁLNÍ AKUMULÁTOROVÉ NŮŽKY NA KŘOVINY

Akumulátorové nůžky na keře STIHL HSA 26 jsou vhodné pro soukromé účely k provádění různých stříhacích a řezacích prací na zahradě, a to i na místech s přísnějšími hlukovými limity. Nůžky na živý plot můžete použít k údržbě menších stálezelených živých plotů a drobnolistých okrasných dřevin, jako jsou zimostrázy, nebo ke stříhání a úpravě okrajů trávníku.

Nůžky na keře STIHL HSA 26 jsou vybaveny nožem na keře a nožem na trávu. S kapkovitým nožem na keře s řeznou délkou 20 cm (včetně krytu nože) a optimalizovanou geometrií nože se tenké větve spolehlivě zachytí v řezném noži. Pokud chcete stříhat trávu nebo okraje trávníku, můžete použít nůž na trávu se šířkou záběru 12 cm (včetně krytu nože) pro efektivní stříhání a zastřihování. Nože můžete měnit bez použití nářadí. Ergonomicky optimalizovaná ovládací rukojeť umožňuje bezpečnou a pohodlnou manipulaci s těmito lehkými nůžkami na keře o hmotnosti pouhých 0,8 kg (bez baterie). S volitelnou teleskopickou násadou můžete pohodlně pracovat ve vzpřímené poloze. LED indikátor stavu nabití se 4 LED diodami vám stisknutím tlačítka ukáže zbývající dobu nabíjení a výdrž.

Upozornění: Akumulátor STIHL AS 2 ze systému STIHL AS není kompatibilní s předchozím modelem STIHL HSA 25. Tento akumulátor však můžete použít i s vyvětvovací minipilou STIHL GTA 26.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NzFiZTczMW