Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HSA 130 T

Akumulátorové nůžky

skladem

 

Jmenovité napětí: 36V
Délka nože: 600mm/24"
Hmotnost bez akumulátoru: 3,9 kg
Celková délka: 118 cm
Řezná délka: 60 cm
naše cena bez DPH : 12 388 Kč
naše cena s DPH (21 %):
14 990 Kč

AKUMULÁTOROVÉ NŮŽKY HSA 130 T: PŘESNÉ ŘEZY PŘI ÚPRAVĚ ŽIVÝCH PLOTŮ

Výkonné nůžky na živé ploty STIHL HSA 130 T vám pomohou při stříhání keřů a živých plotů při profesionálních zahradnických a krajinářských úpravách. Nože pracují s vysokou rychlostí a přesností. Na otočné multifunkční rukojeti můžete nastavit rychlost zdvihu ve 3 stupních v rozsahu od 4 400 zdvihů za minutu do 5 000 zdvihů za minutu. Rychlost zdvihu zůstává konstantní i při velkém zatížení.

STIHL HSA 130 T jsou velmi výkonné a robustní akumulátorové nůžky na živý plot. Pracují velmi tiše díky lithium-iontovým akumulátorům systému STIHL AP, takže je můžete používat k úpravě živého plotu i v místech citlivých na hluk. Multifunkční rukojeť lze otočit o 90° doprava nebo doleva. To znamená, že při každém stříhání v různých směrech je vždy podporována ergonomicky příznivá pracovní poloha.

K přenosu energie z akumulátoru můžete flexibilně použít opaskové pouzdro STIHL AP s připojovacím kabelem, nosný systém STIHL nebo zádový akumulátor STIHL AR 2000. Indikátor stavu nabití vám na první pohled ukáže aktuální stav nabití akumulátoru.

Všechny akumulátorové přístroje v systému STIHL AP jsou vhodné pro profesionální a každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Účinnost ochrany proti stříkající vodě je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.

 

Poznámka: Společnost STIHL zavádí nová modelová čísla akumulátorových výrobků. Tento krok má za cíl zpřehlednit nabídku a usnadnit tak zákazníkům výběr vhodného stroje. U několika výrobků se vhledem k tomu mění aktuální číslo modelu. Například varianty modelu STIHL HSA 130 jsou konstrukčně shodné s odpovídajícími variantami modelu HSA 94.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDg5Zjc0