Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HS 82 R

Motorové nůžky

skladem

 

Výkon kW: 0,7
Objem palivové nádrže l: 0,46
Řezná délka cm: 60
Celková délka cm: 120
Zdvihový objem ­cm³: 22,7
naše cena bez DPH : 16 207 Kč
naše cena s DPH (21 %):
19 610 Kč

HS 82 R: PROFESIONÁLNÍ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT PRO STŘÍHÁNÍ S MOTOREM 2-MIX

Benzínové nůžky na živý plot STIHL HS 82 R byly ve všech ohledech navrženy pro stříhání. Převodovka je speciálně navržena pro nízké otáčky, což umožňuje dosáhnout velkých sil při nízkých rychlostech nožů. Z těchto vlastností těží profesionální zahradníci a údržbáři zeleně či obce. Geometrie nožů, velká rozteč zubů a převodový poměr vytvářejí vysokou řeznou sílu. Díky tomu můžete provádět přesné stříhání při údržbě keřů a křovin i při stříhání živých plotů, a to i díky oboustranně broušeným řezným nožům. Díky tomu zvládnete rychle a efektivně řezat i velké objemy.

Profesionální nůžky na živý plot STIHL HS 82 R přesvědčí svým výkonným motorem STIHL 2-MIX. Aby byla dlouhá práce co nejpohodlnější, tlumí systém proti vibracím STIHL případné vibrace motoru. Tím chrání vaše svaly i klouby. Otočná multifunkční rukojeť, kterou můžete otočit o 90° doprava nebo doleva, zajišťuje, že benzinové nůžky na živý plot STIHL HS 82 R jsou vždy v ergonomicky výhodné poloze pro každý střih. Ovládání s jednou pákou má všechny základní funkce, jako je sytič, start nebo stop, integrované v jednom ovládacím prvku. Tlačítko stop zajišťuje, že je motor po přerušení práce okamžitě připraven k opětovnému spuštění. Šroubovací ochranný kryt a vodicí kryt chrání vás i nože během práce. Aby bylo možné v případě potřeby co nejrychleji doplnit provozní média, jako je benzín nebo olej, jsou nůžky STIHL HS 82 vybaveny víčkem nádrže s možností otevírání bez použití nářadí.

Přečtěte si naše tipy pro údržbu nůžek na živý plot a zjistěte, jak můžete sami provádět údržbu nůžek na živý plot, abyste minimalizovali jejich opotřebení.

Benzínové nůžky na živý plot STIHL HS 82 R jsou k dispozici ve dvou řezných délkách 60 cm a 75 cm.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YmQ3NTE4MD