Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HLA 66

Akumulátorové nůžky

skladem

 

Hmotnost bez akumulátoru: 3,8 kg
Celková délka: 205 cm
Řezná délka: 26 mm
naše cena bez DPH : 9 372 Kč
naše cena s DPH (21 %):
11 340 Kč

HLA 66: LEHKÉ AKUMULÁTOROVÉ NŮŽKY

Pro vysoké živé ploty, keře a křoviny jsou určeny lehké akumulátorové nůžky STIHL HLA 66. Profesionálové v zahradnictví i v komunálních službách je mohou použít také pro snadné zastřihávání rostlin v blízkosti země.

Vysoce kvalitní EC motor velmi rychle zrychluje oboustranně broušené nože a výsledkem je čistý střih. Motor je navíc tak tichý, že můžete pracovat i v oblastech citlivých na hluk, například v obytných čtvrtích.

Lištu nože lze nastavit až do úhlu 115° (-45° až +70°). Díky tomu můžete nastavitelnou lištu složit rovnoběžně s hřídelí pro snadnou přepravu. Ovládací rukojeť má mimořádně ergonomický design a je vhodná pro praváky i leváky. Ovládací rukojeť je rovněž vybavena samočinnou aretační páčkou. Akumulátorové nůžky na živý plot HLA 66 jsou vybaveny kulatou rukojetí, která maximalizuje manévrovatelnost ve stísněných prostorech.

Všechny akumulátorové přístrojesystému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDQzNTViY