Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HL-KM 145

Prodloužené záhradní nůžky

skladem

 

naše cena bez DPH : 7 132 Kč
naše cena s DPH (21 %):
8 630 Kč

HL-KM: PROFESIONÁLNÍ VÍCEÚČELOVÉ ZAŘÍZENÍ NA ÚPRAVU ŽIVÝCH PLOTŮ

Víceúčelové zařízení na úpravu živých plotů STIHL HL-KM 145° lze v systému STIHL KombiSystem používat různými způsoby. Díky jeho celkové délce můžete s tímto Kombi nástrojem obzvláště efektivně provádět i náročné stříhání vysokých živých plotů. Model HL-KM 145° je stejně tak vhodný i pro profesionální stříhání a sečení v blízkosti země.

Zařízení na úpravu živých plotů STIHL HL-KM 145° je ideální nejen pro péči o živé ploty, ale také pro náročné práce při údržbě zahrady. Nastavitelnou lištu s noži můžete plynule nastavit až do úhlu 145° a provádět tak své práce na živých plotech nebo na zemi s mimořádnou přesností. Po dokončení práce lze lištu s noži a rukojeť snadno složit k sobě, aby se ušetřilo místo při přepravě řezacího nástroje.

Víceúčelové zařízení na úpravu živých plotů STIHL HL-KM 145° je k dispozici s řeznou délkou 50 cm a 60 cm a lze je použít se všemi KombiMotory systému KombiSystem, např. s KombiMotorem STIHL KM 56 RC-E. Víceúčelové zařízení na úpravu živých plotů lze velmi snadno a rychle připojit pomocí rychlospojky s upínacím šroubem.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZGQxZTZh