Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

HL 94 C-E

Motorové nůžky

skladem

 

Zdvihový objem cm³: 24,1
Délka lišty cm: 60
Hmotnost kg: 4,3
naše cena bez DPH : 14 455 Kč
naše cena s DPH (21 %):
17 490 Kč

HL 94 C-E: PRO ZVLÁŠŤ ŠIROKÉ, VYSOKÉ NEBO DLOUHÉ ŽIVÉ PLOTY

Benzínové nůžky na živý plot HL 94 C-E jsou velmi vhodné pro pohodlnou práci při profesionální údržbě zahrady a zeleně i pro náročné práce v nekomerční sféře. S nůžkami na živý plot můžete stříhat obzvláště vysoké, dlouhé a široké živé ploty, ale také efektivně pracovat blízko u země. Celoobvodová rukojeť zajišťuje efektivní práci s nůžkami STIHL HL 94 C-E i ve stísněných prostorech. Lehká převodovka nůžek na živý plot vás podpoří i při delších pracích.

Nůžky jsou poháněny motorem STIHL 2-MIX – díky oboustranně broušeným nožům můžete efektivně a přesně řezat i silnější větve. Systém STIHL ErgoStart usnadňuje startování motoru s menší námahou, protože jej spouští pomalu a rovnoměrně. Ruční palivové čerpadlo snižuje počet startovacích pohybů, a tím urychluje startování.

Všechny ovládací prvky jsou integrovány do multifunkční rukojeti nůžek STIHL HL 94 C-E. Díky funkci částečného zatížení STIHL ECOSPEED můžete regulovat otáčky motoru přímo na multifunkční rukojeti, takže můžete individuálně upravovat výkon podle potřeby během delších pracovních intervalů a šetřit přitom palivo. Lištu s noži lze otáčet v úhlu 145° a díky systému rychlého nastavení ji můžete plynule nastavit ve dvou směrech a při přepravě složit rovnoběžně s násadou. Volitelný ochranný kryt STIHL chrání konec žacího ústrojí vašich nůžek STIHL HL 94 C-E před poškozením při práci v blízkosti země.

Benzínové nůžky na živý plot STIHL HL 94 C-E mají řeznou délku 60 cm a celkovou délku 242 cm.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ODZhZWY4