Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

GTA 26

Akumulátorová pila

skladem

 

Hmotnost: 1,2 kg 1)
Hodnota vibrací vlevo: 2,9 m/s² 3)
Jmenovité napětí: 10,8 V
Hodnota vibrací vpravo: 2,8 m/s² 3)
Hodnota akustického tlaku: 75 dB(A) 2)
naše cena bez DPH : 2 810 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 400 Kč

GTA 26: MNOHOSTRANNĚ POUŽITELNÁ AKUMULÁTOROVÁ MINIPILA

Akumulátorová minipila STIHL GTA 26 pracuje s lithium-iontovými akumulátory ze systému STIHL AS a je vhodná pro prořezávání keřů a stromů i pro údržbu stromů na zahradách u domů. Drcení zelených odřezků nebo jiné práce se dřevem výrazně usnadňují také kvalitní řezy zajišťované pilovým řetězem STIHL 1/4" PM3. Řetěz pily zajišťuje čistý řez a rychlý postup prací.

Díky protiskluzové ovládací rukojeti je tato minipila obzvláště ergonomická. Vaše ruce jsou chráněny pružným ochranným krytem. Protože díky krytu řetězového kola a křídlové matici lze řetěz minipily STIHL GTA 26 vyměnit snadno a bez použití nářadí, je péče o minipilu a její údržba mimořádně snadná. S minipilou STIHL GTA 26 si můžete vyrobit i vlastní domácí dekorace, například stylovou lampu z větví nebo rustikální odkládací stolek.

Upozornění: Lithium-iontový akumulátor STIHL AS 2 modelu GTA 26 ze systému STIHL AS můžete použít i s akumulátorovými nůžkami na keře STIHL HSA 26, nikoli však s jejich předchůdcem STIHL HSA 25 (nadále už není k dispozici).

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDYzNDFhND